marcelkacz

V čem je chyba?

Ahoj mám hru call of duty world at war a chci si tam nainstalovat češtinu postupuji podle tohoto návodu:

  1. Zkopírujeme složku Czech do složky zone (defaultně:C:\Pro­gram Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\zone)
  2. Soubor localization.txt zkopírujeme do složky s hrou a necháme přepsat (defaultně:C:\Pro­gram Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War)
  3. Otevřeme složku main (C:\Program Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\main) a smažeme tyto soubory:

localized_english_iw00­.iwd
localized_english_iw01­.iwd
localized_english_iw02­.iwd
localized_english_iw03­.iwd
4. zkopírujeme soubory ze složky main do složky main ve hře (C:\Program Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\main)
5. Dáme start->spustit->napíšeme „regedit“ a dáme ok->rozklikneme: HKEY_LOCAL_MACHINE->SOFTWARE->Activision->Call of Duty WAW->2× klikneme na Language a do políčka: Údaj hodnoty napíšeme „CSY“ (bez uvozovek) potvrdíme ok a zavřeme.

přesně podle toho to udělám a pak du pustit hru a napíšeto ERROR: Could not find zone ‚C:\Program Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\zone\czech\u­i.ff‘ a hra nejde spustit

Mohli byste mi prosím říct co to znamená a jak to napravit případně nový návod na češtinu.
Doplňuji:
no pravě ten soubor tam neni a vjiny slozce ho nemam
kde mam ten soubor vzít

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takže se pokusíme nějak pomoci.

  1. ten soubor tam třeba bude, jen není vidět, protože je skrytý a normálně to windows nezobrazuje.

Máš wincomandra, kde by byl vidět v té složce?
No a nyní ještě jedna věc: po přepsání toho souboru bych doporučoval otevřít složku: defaultně:C:\Pro­gram Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\zone) a tam najít spouštěcí soubor. většinou exe.
Na ploše nebo kde máš ten původní bych smazal a následně bych vytvořil zástupce tohoto souboru třeba na plochu. Pozor, v nabídce start-programy-… je to samé.
Myslím, že pokud klikneš na spouštěcí soubor, tak ten kvůli přepisu již neptatí a proto to píše error.

Další odpovědi
GangstaHelper

A nachází se požadovaný soubor „ui.ff'“ na adrese

C:\Program Files\Activisi­on\Call of Duty – World at War\zone\czech\

Nemáte hru třeba v jiné složce?