As

V čem darovat kresbu?

Chtěla bych blízké osobě darovat kreslený obraz (nezasklený), nechci aby bylo docela znatelné co je to za dárek, dokud ho nerozbalí. Takže jsem nějaké obyčejné zabalení do hezkého papíru zavrhla. Spíše bych byla radši zda nemáte někdo nějaký tip, přemýšlela jsem darovat ji v nějakém pouzdru – ale to zase nevím pod čím na internetu hledat. Není to extrémně velký obraz (velikost A3). Budu vděčná za nějaký nápad :)
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

V tubusu 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokud může být kresba srolovaná, zvol něco takového – http://obchod­.activa.cz/pro­dukty/papirovy-tubus-na-vykresy-11463/ .
Pokud už ji ale chceš darovat v rámu, klidně najdi nějakou velikou krabici (od pračky či lednice) a kresbu zamaskuj takto.
😉