Adelaide282

V biologické olympiádě je příprava na teoretickou část soutěže:seznam organismů a živočichů.Tosemám o každém něconaučit?

Nejlepší odpověď
annas

Když víš, že v teoretické části je uvedený seznam organismů a živočichů, tak bys měla o každém z nich něco znát. Přece jde o jakousi soutěž.

Další odpovědi
beer

Určitě po tobě nikdo nechce vyjmenování všech organizmů atd., nýbrž jejich členění od nejjednodušších výše. A to přece není takový problém ikdybys měla uvádět i nějaké zástupce..
Taky jsem cosi našel a je to pohoda ))
http://www.bi­ologickaolympi­ada.cz/files/46_Bi­O_CD_seznam_or­ganism%C5%AF.pdf