tedrazice

v Audacity jsem si pořídil nahrávku.Jak v ruto nahrávku přehrád v jiném přehrávači mp3?

Odpovědi
DejfCold

stáhni si LAME_ENC.dll ulož ho do složky kam jsi instaloval audacity nebo tam kde ho najdes. pak v audacity na klavesnici zmacky Ctrl+P > klikni na libraries (knihovny) > klikni Locate ((asi) Vyhledat) > najdi LAME_ENC.dll a pak OK

ja mam portable verzi tak nevim jestli v tom nastaveni uz neni stahnout lame_enc.dll už integrovany, ja ho tam mam. pokud to tam mas taky tak pak staci kliknout download.

pak klikni na file(soubor) > export > a ulož jako MP3 file nebo tak něco tam je – pak si můžeš eště nastavit interpreta, album a takovy dalsi blbůstky :)