TheMyss

Uznáváte samostatnost Kosova?

Odpovědi
jjj123456789

Ne, neuznávám

mandat

Ne, neuznávám

Doplňuji:
Je to stejné jako Sudety. Také tam je převaha jiného obyvatelstva a kulturní srdce státu (srovnej Říp a Kosovo Pole)

petra15

Ne, neuznávám

Tak at je nechaji samostatne zit---to bylo neco !!! Meli by vlastni platidla…No proste pravy cikansky stat…:-) Chtela bych to opravdu videt…jak by to vypadalo…:-) Jsou asi tak 100krat nesamostatnejsi, nez pred tim…:-)
Doplňuji:
…s nejvyssi kriminalitou na svete : malomesto ma pres noc 10 vrazd ---dobry ne?

devi344

Ano, uznávám

mosoj

Je mi to jedno

Doplňuji:
On se mně na to nikdo neptá.

andrejbabis

Ano, uznávám

brillant

Je mi to jedno

zzzzz

Je mi to jedno

Pokud se mám o něčem rozhodnout, tak k tomu potřebuji dostatek informací. Tomuto problému jsem zatím nevěnovala moc pozornosti, proto nejsem schopná odpovědět ano či ne.

Hamon

Ano, uznávám

A jako doklad jeho samostatnosti mám jeho razítko v pasu.

Poklička

Je mi to jedno

ivzez

Ano, uznávám