Ing.internet

Uznával Havel hrdinské činy bratrů Mašínů?

Doplňuji:
Proč? Bojovali snad za stejnou věc, ne?

Nejlepší odpověď
jendahun

Člověče ty jsi asi státem placený provokatér…

Další odpovědi
anonym

Když už sis přisvojil do nicku titul, na nějž nemáš, měl by ses umět chovat na adekvátní úrovni.
Jinak by sis jej měl změnit, ať neděláš ostudu vzdělaným akademikům. Sám ses druhdy přiznal, že internet v nicku máš ne proto, že bys o tom něco věděl, ale jen proto, že tě to zajímá.
P.S. ad barbakan, proč se ptáš, když jsi tu dostatečně dlouho, abys mohl zaregistrovat mnohé ankety na téma jakou školu kdo studoval. Tam jsem už dávno uvedl VŠ, máš nějak krátkou paměť nebo zase jen chceš rejpat? Ostatně na příspěvky mimo otázku, tady máš diskuzi, pakliže se nepotřebuješ mermomocí zviditelňovat.

led

Pokiaľ viem, neuznával násilnú cestu.

anonym

A Ty,doktore,máš titul?