Aduš

Uživím se líp jako fotografka nebo jako realitní makléřka?

oboje by mě určitě bavilo jen nevím jestli bych se jako fotografka uživila a u realitního makléře nevím jak je to se živ. listem…děkuji

Nejlepší odpověď
hanny 2

Podmínky živnosti zjistíte na www.penize.cz/fi­nancni-pravo nebo na magistrátu.Jinak můžete spojit příjemné s užitečným – věnovat se realitám a focení jako koníčka va volném čase.Jestli Vás to uživí,to už záleží jen a jen na Vaší šikovnosti.

Další odpovědi
anonym

to přece záleží na tom co vám jde lépe … pokud jste velmi kreativní a fotografie je váš důsledně pilovaný koníček, pak se uživíte lépe jako kreativní fotografka, pokud nejste kreativní vůbec zato však máte schopnost tak říkajíc „ukecat lidi k čemukoliv, i ke skoku z mostu“ pak se uživíte lépe jako realitní makléřka 🙂

Drap

Záleží na šikovnosti a na tom, jak se člověk uchytí. Je spousta fotografů i makléřů, kteří se živí velice dobře a na sdruhé straně jsou i v oboub skupinách ti, kterým to dělá značné problémy.

sad20

Podnikání v oblasti nemovitostí patří do živností volných, takže stačí mít jen ŽL pro tento obor. Pokud se rozhodnete pro makléřku a chcete jít pod nějakou realitní kancelář, dobře vybírejte a pořádně si pročtěte smlouvu. Pokud Vás baví oboje, myslím si, že by se to dalo zvládnout kombinovat.