mikyna

Uživatelské jméno a heslo

Jak zjistím mé uživatelské jméno a heslo podle emailové adresy mi to nejde
Doplňuji:
a dá se to nějak zjistit ?

Nejlepší odpověď
Moulas

Hento si zkusila?
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zapomenu­te-heslo

Další odpovědi
ReHu

Po přihlášení > zadává se mail.adr., ti naskočí uživ.jméno.
O heslo si můžeš napsat.
A přece jsi teď přihlášená…takže jméno máš napsané.

rybíz

Pravdu má popelka. Někdo má uživatelské jméno a heslo vícekrát založené. Například na hry, na Lidé.cz, na odpovědi.cz a třeba i více e-mailů, např.v práci, doma na počítač běžně nebo na bankovní služby apod.

1popelka1

Už. jméno a heslo kam, na jaké stránky se chcete přihlásit? Pokud máte jako uživ. jméno něco jiného než e-mailovou adresu, tak je pak jasné, že se podle e-mailu nepřihlásíte…