Avatar uživatele
hawranek

Uživatelé toho serveru…

Taky se vám občas zdá, že někteří uživatelé „radši“ vnímají jen nadpis a nečtou zbytek otázky, jen aby měli šanci na získání bodů? Mě se totiž občas zdá, že zvláště mladší uživatelé nevnímají ta malá písmenka v popisu otázky…
Doplňuji:
palce respondentům dávám, pokud si za a) vzpomenu a za b) pokud mi některý z nich opravdu pomohl

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

… a co když je v tom zkrátka jen překotná touha pomoci?
Samozřejmě že takoví uživatelé existují, jen mi to konstatování přijde směšné zrovna od někoho, kdo palce respondentům zásadně nikdy nedává, ani když jí správně a věcně odpoví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Mě se spíš stane, že si to špatně přečtu a pak odpovím na něco jiného a vypadám pak jako „magor“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Nevím jestli to dělají jen mladší nebo i starší uživatelé, ale také jsem si toho už párkrát všimla. Z odpovědi je pak poznat, že je odpovídáno jen na to tučné písmo, bez ohledu na to menší písmo, které ale může často smysl otázky natolik upřesnit, že odpověď pouze na tučnou část pak už není přesná. Osobně čtu otázky celé.
Někdy se v jedné otázce ukrývá více dotazů, pak se mi někdy stane, že neodpovím na všechno. Ale většinou se snažím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mě se to nezdá, třeba to dělají jen tobě.Pokud to jde, tak se snažím otázku formulovat jasně bez zbytečných popisů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek