Uživatel nedovoluje být kontaktován.

Ptám se !Proč?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Chrání svoje soukromí a nestojí o kontakty.

Další odpovědi
Terryle

Ono po tom, co se tu před časem dělo (maily a vzkazy, který přerostly v poměrně nepříjemný osobní spory a osočování), se není až tak co divit…
Když dáte veřejně svůj mail, dáváte se napospas ostatním. Někdo si vás může vyhlídnout jen tak, že se mu nelíbí vaše názory, nebo třeba jen jméno nebo ikonka… a pak si čtěte urážlivý maily :o/ Já teda pořád naivně spolíhám na to, že se budu chovat slušně a ostatní se tedy budou chovat slušně ke mně, ale ono to tak vždycky asi nechodí.

panenka

Nechce aby se mu z odpovědí psalo proto nedovoluje být kontaktován.

hanulka11

Potom co jsem dostala pár nechutných mejlů -uživatelé tu již nejsou- jsem se tak prostě rozhodla

zřejmě si někdo na nás komu mejly posílal jen „chladil žáhu“ ,ale pro jistotu jsem si to uzamkla

anonym

Sama za sebe :
Nemam strach ze spatnych mailu. Doufam , ze by ani zadne nebyly… jen mam strach , ze uz bych to mohlo byt na me treba moc. 🙂 Ja mam facebook , a sama davam vsem , i kamaradum a kamaradkam, ze je ignoruji. Ale vsem to vysvetluji. 🙂 Mam tam jen svoji rodinu … syny , netere , synovce , sestru , pritelkyni od syna a chodim tam jen proto , ze mi odmitali preposilat ruzne jejich fotky , s tim , ze se mam divat na facebook.
Proste , me to takhle na odpovedich staci. 🙂 Ale uz si zde nekdo o muj mail napsal , tak jsem odepsala. I ja sama jsem nekoho zkontaktovala . Neni problem , kdo si o mail napise – sem , odepisi.
A chystam se vam , vsem ostatnim , to dat jako prekvapeni az budu zlata. ! :-p Tak se hodne snazte . !! 🙂 Ja ne ! 🙂
Beru to tak , ze to je soukromi . ze drive jsem se pred klukem take hned nesvlekla. ! Dnes bych se svlekla hned , ale nema uz nikdo zajem. 🙂 -iv-

Drap

Ani já netuším proč, ale je to rozhodnutí každého

anonym

Možná bys to měl adresovat admini, jakými všemi zákony je vázán komerční provozovatel webu a proč tedy doplnil funkci, která pouze umožňuje svobodnou volbu uživatele chránící jeho právo na soukromí.
Nakonec Terryle to vyhmátla docela výstižně.
Původním záměrem zřizovatele nebyla transformace na platformu blogu, k tomu slouží jiné stránky.
Doplňuji:
Většina z těch, kteří si uzamkli profil, k tomu vedla tristní zkušenost právě na těchto stránkách.

pokazdejinak

to, že někdo nemá zájem vystavovat na sebe kontakty, to chápu, ale trošku mi vadí (ale to spíš na adminy), že s tím uzamčením je spojeno i nemožnost prohlédnout si uživatelovy otázky a odpovědi… někdy něco hledám, vím, že se na to někdo konkrétní ptal, a nedaří se mi to dohledat

anonym

Ad -iv-, poslední řádka ve tvé odpovědi je natolik třeskutě inspirativní, že by si zasloužila samostatnou anketu.
Možná by ses pak divila, kolik by bylo kladných odpovědí.