Zlatý

Uživatel Ar mi poslal zprávu s dotazem - ovšem jak si představuje, že mu odpovím, když ho nelze kontaktovat?

"Zprávu nelze odeslat". Nejspíš vlivem jeho osobního nastavení.
Doplňuji:
už snad jo, pokusím se ;{)>

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

čéče vždyť s tím bojuju jak se dá, už je to lepší?
Doplňuji:
Sůwa, tak jsem to ,ale nenapsal. Já jsem k žádosti o následování odpověděl v tomto smyslu. Nevím proč žádáš o následování, když naše názory a postoje se diametrálně liší. Spíše ti vyhovují názory a postoje bolaka a briketky 10 a do této stoky bych nerad vstoupil.
Vážně se nechci zapojovat do chatu o kopání do šišek a vlasů v polévce. K tomu jsem ještě nedospěl.

Další odpovědi:

Zlatý

Ale jde to...
Musíš si jej přidat do kontaktů "Přidat kontakt" a čekat, až to schválí, což uvidíš. Pak s ním komunikuješ bez problémů ))
Doplňuji:
Vidím uzamčeno.. no, asi jsem tvoji otázku narozdíl od ostatních nepochopil )).

Zlatý

Stalo se mi totéž, chtěla jsem uživateli >ar< jen něco vysvětlit, ale zprávu nebylo možno odeslat. Zkusila jsem tedy do diskuze dát sdělení a dostala jsem od něj vnitřní poštou vzkaz, že mne, MK, briketku a bolaka považuje za stoku. Odpovědět se opět nedalo, ale už ani nemám zájem. Nejspíš něco ke své škodě nepochopil.
Doplňuji:
Nechápu jak se to mohlo stát, já o následování zájem neměla, jen jsem ti chtěla vysvětlit, že ty zdánlivě pro nezasvěceného nesmyslné otázky určitý skrytý smysl mají a ke "stoce" mají hodně daleko:-). Nezdařilo se, nedá se nic dělat. Hezký den.

Zlatý

Běžná a nesmyslná praxe .

Diskuze k otázce

tsarbomba

Ar od tebe jsem nikdy, ale vážně nikdy neslyšela žádný rozumný názor, já na rozdíl od tebe se chodím do KATEGORIE ZÁBAVA bavit ne chatovat, ale opravdu a od toho ta KATEGORIE zde je a jen zas urážíš !! neznám tě, ale tohle sis mohl odpustit ..mám ty vtípky ráda nemusíš tam chodit :)

Zlatý

Sůwa

Proč je otázka po dvou hodinách uzavřená ? Není to jedíná ...

Zlatý

quentos

otázku jsem uzamknul já coby tazatel, protože na ni byla dána maximálně uspokojující a vyčerpávající odpověď...

tsarbomba

briketka10 už není , v neděli večer se odhlásila, zapomněla heslo a je pohřbená to je neštěstí v té stoce žéé ??

Zlatý

briketka10

takže už jedu opět poctivě, což se na rozdíl od dvou profilech říci nedá co sbírají body nezávisle na sobě podotýkám, že nehovořím o ocku ani o klubru, tsarbomba je deaktivovaná "admínci jsou zlatí" a jsem zpátky ve stoce :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.