Užívání vitamínů vs. velké dítě

Dobrý den, je pravda, že se po užívání některých vitamínů pro těhotné (např. Materna)rodí větší děti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jde o neprokázaný mýtus!!!

Já osobně brala Calibrum babyplan před otěhotněním, Femibion v začátcích a později Calibrum mami... vše na doporučení lékaře.

Na odkaze živá diskuze na toto téma. Můžete pročíst a udělat si názor

Zdroj: http://www.modrykonik.cz/forum /show.php?vThreadID=33327&vGro upOffset=0&vOffset=0

Další odpovědi:

Pokročilý

toho, že se po vitamínech rodí velké děti bych se nebála. Mě můj dr. řekl, že váha je dána geneticky a jelikož jsem si vůbec nebyla jistá,zda dostávám do těla stravou potřebné množství přírodních vitamínu(navíc mi bylo špatně),tak jsem těhu vitamíny brala.
Mě se nejvíc zamlouvá Femibion, obsahuje větší množství Kyseliny listové,tuším že 800 mikrogramů. První 3 měsíce je asi nejdůležítější právě kyselina listová a tu si můžeš v lékárně koupit pod samotným názvem Kyselina listová, je ale třeba, aby jedná dávka obsahovala min. 400 mikrogramů.
Jo a k té váze miminek, já vážila 3,70kg,manžel 4 kg a naše holčička 3,62kg. Za dob našich maminek se žádné vitamíny nebraly a přesto se můj bratr narodil s váhou 4,50kg. Takže názor si na to musíš udělat sama. :)

Pokročilý

Také si myslím, že se jedná spíše o jakési ničím nepodložené tvrzení.

Pokročilý

já bych řekla že to vliv nemá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.