Avatar uživatele
mosoj

Užíval jste již někdo B 17 ?

Není to bombardér je to látka izolovaná z pecek meruněk a broskví.
Doplňuji:
Zde je jeden z prvních potravinových doplňků, který je u nás schválen.

http://www.ve­gi.cz/cz/produk­t/b17_apricar­c_s_merunkovym_o­lejem?gclid=CN­qgoYehh6QCFRAF­Zgodi1BRGw

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, BIGFOOT před 4970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přiznávám,, že o tomto vitamínu slyším poprvé. Přečetla jsem si informace. Jinak se B17 také nazývá laetril nebo amygdalin.

Zjistila jsem, že je obsažen v bylinkovém extraktu Estrozin od fy Diochi, ale určitě v menším množství. Navíc užívám od fy Diochi Viraimun, který obsahuje extrakty z čínských hub a arginín. I tyto látky jsou přidány do B17.

Vše na posílení imunity a léčení jiných zdravotních problémů…

Neberu žádné chemické léky, jen bylinky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Vitamíny užívám ale konkrétně B17 jsem zatím neužívala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BIGFOOT

MOSOJI, JSOU TO VYHOZENÝ PENÍZE.STEJNĚ TAK TI KE ZDRAVÍ POMŮŽOU JABLEČNÁ JADÉRKA, KTERÁ Z JABLEK KAŽDEJ DEN VYLOUPNEŠ,ROZKOUŠEŠ A SPOLKNEŠ.ZAPIJ JE POTOM POMERANČOVÝM DŽUSEM A MÁŠ TO STEJNÝ.CO SE TÝKÁ HUB,KTERÝ JSOU DO TOHOTO POTRAVNÍHO LÉKU PŘIDÁNY 😁)))? TAK JEZ SYROVÝ DOBŘE UMYTÝ ŽAMPIONY.TO MYSLÍM VÁŽNĚ.V DNEŠNÍ DOBĚ JDE I MEDICÍNSKÁ VĚDA HODNĚ RYCHLE DOPŘEDU A NEMÁŠ ANI ZDÁNÍ JAK SE FARMACEUTICKÝ FIRMY AŽ BEZBOŽNĚ NA TOM PŘIŽIVUJÍ.DNES JE MOC DOBRÝ VĚDĚT A DOBŘE ZNÁT.

Zdroj: alternativní medicína,kterou se již mnoho let zabývá moje manželka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek