mosoj

Užíval jste již někdo B 17 ?

Není to bombardér je to látka izolovaná z pecek meruněk a broskví.
Doplňuji:
Zde je jeden z prvních potravinových doplňků, který je u nás schválen.

http://www.ve­gi.cz/cz/produk­t/b17_apricar­c_s_merunkovym_o­lejem?gclid=CN­qgoYehh6QCFRAF­Zgodi1BRGw

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám,, že o tomto vitamínu slyším poprvé. Přečetla jsem si informace. Jinak se B17 také nazývá laetril nebo amygdalin.

Zjistila jsem, že je obsažen v bylinkovém extraktu Estrozin od fy Diochi, ale určitě v menším množství. Navíc užívám od fy Diochi Viraimun, který obsahuje extrakty z čínských hub a arginín. I tyto látky jsou přidány do B17.

Vše na posílení imunity a léčení jiných zdravotních problémů…

Neberu žádné chemické léky, jen bylinky.

Další odpovědi
panenka

Vitamíny užívám ale konkrétně B17 jsem zatím neužívala.

BIGFOOT

MOSOJI, JSOU TO VYHOZENÝ PENÍZE.STEJNĚ TAK TI KE ZDRAVÍ POMŮŽOU JABLEČNÁ JADÉRKA, KTERÁ Z JABLEK KAŽDEJ DEN VYLOUPNEŠ,ROZKOUŠEŠ A SPOLKNEŠ.ZAPIJ JE POTOM POMERANČOVÝM DŽUSEM A MÁŠ TO STEJNÝ.CO SE TÝKÁ HUB,KTERÝ JSOU DO TOHOTO POTRAVNÍHO LÉKU PŘIDÁNY 😁)))? TAK JEZ SYROVÝ DOBŘE UMYTÝ ŽAMPIONY.TO MYSLÍM VÁŽNĚ.V DNEŠNÍ DOBĚ JDE I MEDICÍNSKÁ VĚDA HODNĚ RYCHLE DOPŘEDU A NEMÁŠ ANI ZDÁNÍ JAK SE FARMACEUTICKÝ FIRMY AŽ BEZBOŽNĚ NA TOM PŘIŽIVUJÍ.DNES JE MOC DOBRÝ VĚDĚT A DOBŘE ZNÁT.

Zdroj: alternativní medicína,kterou se již mnoho let zabývá moje manželka