Gorouš

Užitečné odpovědi.

Nikdy jsem se na ně moc nedíval, ale naposledy si pamatuji, že jsem měl 38%. Nebyl jsem tady zhruba týden (nemohl jsem tedy odpovídat) a už mi to rapidně kleslo na 11%. Myslíte si, že to ovlivňuje navštěvnost? Ale je to divné.
Doplňuji:
Teď mám, co dohánět po týdnu už nevím jaké tady byly otázky atd. Děkuji, že to vím.

Nejlepší odpověď
panenka

Do zitřka by se vše mělo spravit,jinak posílám změny které ode dneška platí.

Při nasazení změny bodování došlo k chybnému zobrazení poměru užitečných odpovědí. Chyba bude nejpozději zítra odstraněna, žádné body ani palce tímto nebudou ztraceny nebo smazány. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za chybu.

Upravili jsme bodování, bod za odpověď je nyní přičten pokud má odpověď kladné hodnocení. Bod je tedy přičten za užitečnou odpověď. Zároveň byly zrušeny negativní hodnocení – palce dolů

Další odpovědi
Miroslavst

Ne, už to psali, mají to rozbitý a dají to dokupy zítra.

ReHu

To vám opravdu jde tolik o ty body???

Nebo spíš o to něco poradit nebo se něco dozvědět??

Body jsou od teď pouze za odpověď s palcem.

mosoj

Re Hu : Dávám palec nahoru . Došlo k určitému zlepšení, ale dvojice si stejně může nahrávat pokud o ty palce tolik stojí.

Jahoda

není to návštěvností. Admini uděli nové bodování, zručily i palce dolů apod. Já jsem měla také 38% a teď mám 9%. Tady je plno změn a % jsou jednou z nich 🙂 Ale jak se dívám Miroslav má vlastně pravdu. Zítra by to mělo být v pořádku. A navíc jsem teď zjistila, že když odpovím, nepřibyde mi 1 bod. Snad to bude zítra dobrý..

anonym

Za zelené body si kupuji benzín. Za červené jsem nakupoval maso v marketu. Teď budu muset maso kupovat za ty zelené palce a benzín kupovat ze svého. Mrzí mě to, je to asi nový balíček opatření. ☹