Avatar uživatele
Gorouš

Užitečné odpovědi.

Nikdy jsem se na ně moc nedíval, ale naposledy si pamatuji, že jsem měl 38%. Nebyl jsem tady zhruba týden (nemohl jsem tedy odpovídat) a už mi to rapidně kleslo na 11%. Myslíte si, že to ovlivňuje navštěvnost? Ale je to divné.
Doplňuji:
Teď mám, co dohánět po týdnu už nevím jaké tady byly otázky atd. Děkuji, že to vím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Do zitřka by se vše mělo spravit,jinak posílám změny které ode dneška platí.

Při nasazení změny bodování došlo k chybnému zobrazení poměru užitečných odpovědí. Chyba bude nejpozději zítra odstraněna, žádné body ani palce tímto nebudou ztraceny nebo smazány. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za chybu.

15.04.2010 -
Upravili jsme bodování, bod za odpověď je nyní přičten pokud má odpověď kladné hodnocení. Bod je tedy přičten za užitečnou odpověď. Zároveň byly zrušeny negativní hodnocení – palce dolů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ne, už to psali, mají to rozbitý a dají to dokupy zítra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

To vám opravdu jde tolik o ty body???

Nebo spíš o to něco poradit nebo se něco dozvědět??

Body jsou od teď pouze za odpověď s palcem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Re Hu : Dávám palec nahoru . Došlo k určitému zlepšení, ale dvojice si stejně může nahrávat pokud o ty palce tolik stojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

není to návštěvností. Admini uděli nové bodování, zručily i palce dolů apod. Já jsem měla také 38% a teď mám 9%. Tady je plno změn a % jsou jednou z nich 🙂 Ale jak se dívám Miroslav má vlastně pravdu. Zítra by to mělo být v pořádku. A navíc jsem teď zjistila, že když odpovím, nepřibyde mi 1 bod. Snad to bude zítra dobrý..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za zelené body si kupuji benzín. Za červené jsem nakupoval maso v marketu. Teď budu muset maso kupovat za ty zelené palce a benzín kupovat ze svého. Mrzí mě to, je to asi nový balíček opatření. ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek