Pokročilý

Užitečné odpovědi.

Nikdy jsem se na ně moc nedíval, ale naposledy si pamatuji, že jsem měl 38%. Nebyl jsem tady zhruba týden (nemohl jsem tedy odpovídat) a už mi to rapidně kleslo na 11%. Myslíte si, že to ovlivňuje navštěvnost? Ale je to divné.
Doplňuji:
Teď mám, co dohánět po týdnu už nevím jaké tady byly otázky atd. Děkuji, že to vím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Do zitřka by se vše mělo spravit,jinak posílám změny které ode dneška platí.

Při nasazení změny bodování došlo k chybnému zobrazení poměru užitečných odpovědí. Chyba bude nejpozději zítra odstraněna, žádné body ani palce tímto nebudou ztraceny nebo smazány. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za chybu.

15.04.2010 -
Upravili jsme bodování, bod za odpověď je nyní přičten pokud má odpověď kladné hodnocení. Bod je tedy přičten za užitečnou odpověď. Zároveň byly zrušeny negativní hodnocení - palce dolů

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, už to psali, mají to rozbitý a dají to dokupy zítra.

Zlatý

To vám opravdu jde tolik o ty body???
Nebo spíš o to něco poradit nebo se něco dozvědět??
Body jsou od teď pouze za odpověď s palcem.

Zlatý

Re Hu : Dávám palec nahoru . Došlo k určitému zlepšení, ale dvojice si stejně může nahrávat pokud o ty palce tolik stojí.

Zlatý

není to návštěvností. Admini uděli nové bodování, zručily i palce dolů apod. Já jsem měla také 38% a teď mám 9%. Tady je plno změn a % jsou jednou z nich :-) Ale jak se dívám Miroslav má vlastně pravdu. Zítra by to mělo být v pořádku. A navíc jsem teď zjistila, že když odpovím, nepřibyde mi 1 bod. Snad to bude zítra dobrý..

Za zelené body si kupuji benzín. Za červené jsem nakupoval maso v marketu. Teď budu muset maso kupovat za ty zelené palce a benzín kupovat ze svého. Mrzí mě to, je to asi nový balíček opatření. :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.