Užil si gulag na Sibiři trauma?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – gulag (a jemu podobní) je pitomec, který se marně snaží získat pozornost okolí v normálním životě – takový hlupáček, který nic neumí, nic neví a pravděpodobně je i značně ošklivý – nikdo si s ním nechce ´hrát´…
Pro získání pozornosti je schopen jenom ´dupat nožičkama´ a ´ječet´…

Další odpovědi
Awe

gulag nebude až tak mimo.Pouze je to provokatér.Takových sem zažil , že to ani nespočítám

Mirdas

Složme se mu na letenku do KLDR.