Uzavřená letiště – mám čekat obchodní partnery?

Dobrý den,
potřebuji vědět, zda mám dnes očekávat obchodní partnery letící z Bostonu přes Amsterdam, z Clevelandu a Albany přes Atlantu vše do Prahy.
Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

Doporučuji vám si zavolat na Letiště kde vám vaši otázku 100% zodpoví.

Další odpovědi
Luss

Teoreticky v pohode. Amsterdam lita a prijima i transatlanticke lety. Nevim jak to ted vypada s problemem ohledne sopecneho popela nad Atlantikem u brehu zapadni Evropy, ale vypada to, ze je konkretne dnes klid. Myslim, ze nejlepsi je kontaktovat tu aerolinku(y), s kterou dana osoba(y) leti. V Praze na letisti Vam toho asi zase tolik nepovi. Maximalne budou vedet, zda dnes prijimaji lety z USA a zapadni Evropy, ale na konkretni prilety (zejmena s prestupem) je nejlepsi kontaktovat dopravce