GangstaHelper

Uzamykání otázek

Jak je to s uzamykáním otázek?

Zamknou se samy po nějakém čase nebo počtu odpovědí, nebo to dělá nějaký administrátor?

Nejlepší odpověď
Džanička

Použiji Vaše vlastní slova:Nejdřív hledej a pak se ptej.Říká Vám to něco?Tuto větu jste použil kvůli Facebooku,tak si také nejdřív hledejte odpověď na to proč se uzamykají otázky,také to už bylo x krát zodpovězeno.Jak se Vám moje odpověď líbí??Když se Vám některé otázky nelíbí tak si jich prostě nevšímejte,je to úplně jednoduché..

Další odpovědi
standa

To Džanička:

vašemu dloubnutí sice rozumím, ale počet otázek k tématu ´uzamykání´ a k tématu „facebook“ je totálně odlišný… 3 : 50

Takže já se uživateli GangstaHelper ani moc nedivím, že zareagoval jak zareagoval…(viz odkaz ve zdroji)

Btw. dotazem k provozovateli odpovedi.cz jsem zjistil, že chystají nějakou novinku (prý k lepšímu 🙂 ohledně „uzamykání“, tak se nechme překvapit.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/facebook-nefunguje-neni-reseni