Adulinka

Uzamčeno…proč?

můžu se zeptat proč jsou některé otázky uzamčené?třeba já chci dát odpovědět a tam se ukáže:UZAMČENÁ OTÁZKA předem děkuji za odpověd
Doplňuji:
moc děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-a-proc-uzamyka-otazky

Další odpovědi
quentos

hlavní důvod uzamykání je ten, aby se někdo „nepakoval“ body jen tím, že „papouškuje“ odpovědi, které už byly na danou otázku poskytnuty. Jak říkají ostatní uživatelé, odnedávna lze uzamknout otázku zvolením některé z odpovědí jako nejlepší – opět proto, aby někdo nemohl odpovídat pouhým zkopírováním jiné odpovědi na tutéž otázku, čili „chlubit se cizím peřím“.

panenka

Uzamčené to bývá protože bud je tá otázka starší,nebo také ten kdo si otázku podal dostal dobrou odpověd vybral si jí za nejlepší a timto tu otázku uzamkl.
Doplňuji:
nemáte zač Andulinko