Avatar uživatele
BENYTA

Uzamčení otázky – kdo může udělat?

Zadala jsem dnes otázku,a protože už je problém vyřešen,našla jsem si jí,že jí uzamknu.Jaké bylo moje překvapení,když uzamčená už byla…
Myslela jsem,že jí může uzamknout jen ten,kdo jí položil…
Tak když se mi nějaká cizí otázka nebude zamlouvat,uzamknu jí,aby na ní nemohl nikdo jiný odpovídat?
Tohle vážně nechápu.
Doplňuji:
Vaše odpovědi na konkrétní dotaz mě plně uspokojili,a zase červík,tedy nemůže se stát,když se někomu z nás nebude líbit položená otázka bud od anonyma,či uživatele XY,že jí můžeme svéhlavě uzamknout?
To doufám,že NE!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym, gnr54, kokoťenko před 5042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já si rovněž myslím, že administrátoři. Problém vyřešili, takže otázku uzamkli. Proč by tento typ otázky považoval někdo za závadný?
Panence k podobné otázce administrátoři napsali odpověď. Otázka uživatele Ten, který je – rovněž uzavřena.
Otázku můžete uzavřít sama, pokud se administrátorům na ní něco nezdá, buď ji smažou nebo uzavřou. Jinak po určité době ji rovněž uzamknou.
Doplňuji:
Jiný uživatel nemůže otázku uzamknout, ale může nahlásit administrátorům, že je otázka třeba nevhodná. Ti rozhodnou buď o smazání nebo uzavření.
Už se o tom tady mluvilo, že otázku někdy administrátoři zevřejní, ale vzápětí ji hned smažou, když nevyhovuje stanoveným pravidlům.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
odik

otázka může být uzamčena:

  • administrátory
  • autorem otázky, který vybere „Nejlepší odpověd“
  • po určitém čase na základě nějaký algoritmů (lidé se dřív snažili nahnat body tím, že odpovídali na už vyřešené otázky staré třeba 100 a více dní)

u kategorie uživatelů Stříbrný a Zlatý se po nahlášení závadného obsahu automaticky „schová“ viz. Bodování uživatelů (administrátoři to samozřejmě ještě dodatečně kontrolují)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P3p!no

Admini-předpokládám.
Doplňuji:
To učitě nejde. Ale kdyby ano asi by zavládl pěkný zmatek.

Upravil/a: P3p!no

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

má právo ji uzamknout majitel těchto stránek,je to v dohodě,ale většinou se to dělá na základě UDÁNÍ,v pravo dole je poznámka,o závadné otázce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jestli se ptáš Benyto na otázku ohledně toho br tak tvoje otázka byla asi uzamčena proto,protože jsi se ptala na to proč se ti tam objevuje to br a tato otázka tu byla podána i s vysvětlením od odpovědí.cz tak asi proto ti jí uzamkli.
Doplňuji:
Takhle se to Benyto nedá udělat aby někdo cizí ti uzamkl tvou otázku.Otázku si můžeš uzamknout ty sama nebo jen ADMINISTRÁTOR

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Takhle se to Benyto nedá udělat aby někdo cizí ti uzamkl tvou otázku.Otázku si můžeš uzamknout ty sama nebo jen ADMINISTRÁTOR.

před 5042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Ano, Panenko,byla to otázka ohledně „BR“.

před 5042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek