Už zase prohlížeč google blbne?

Sice nepíše jejda, ale oznámí, že nejsem připojen k internetu ,což je blbost!
Doplňuji:
Pro nechápavé : Google Chrome

Lamaweru to pochopila:-)

Odpovědi
lamaweru

Jestli myslíš Google Chrome jako prohlížeč, tak mi píše totéž. Přešla jsem raději zase k mé staré známe Mozile a až se Chrome vzpamatuje, tak se zase vrátím k němu.. :D

cochee

Už to tu jednou psal, se mi zdá, Bedy – nahraďte Google Chrome prohlížečem SRWare Iron, je to tentýž prohlížeč (jen možná vývojově o malý krůček pozadu), ale neobsahuje chromovské špionážní funkce… a zdá se, že je i trošku lépe odladěný.

Majkl95

Já bych Chromáka poslal do háje protože špehuje a je uplně na ho*no a hodil si tam Explorera nebo Mozilu ;) ale Explorer je možná lepší :)

Lamalam

Prohlížeč Google, co to je? Znám vyhledávač stejného jména, nikoliv prohlížeč.

arygnoc

cochee:

to je hádzanie hrachu na stenu.

cochee

:)