Damiana

Už víte o téhle novince?

Co tomu říkáte?
http://zpravy­.idnes.cz/cina-predstavila-redpad-vlastni-komunisticky-tablet-pro-sve-straniky-1ew-/zahranicni.as­px?c=A120120_161830_zah­ranicni_ts

http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-tablety/167214/red­pad-komunisticky-tablet-z-ciny-pro-straniky.html
Doplňuji:
Zajímalo mě, co si o tom myslíte. Myslíte, že po tom bude sháňka i na Západě? Jako ultra fór pro některé jedince/snoby- ty máš iPad? Pche, starý, já už mám RedPad.
To by se povedlo ne? 🙂 Myslíte, že je na stejné úrovni jako dva proslavené tablety?

Nejlepší odpověď
tom004

Nová stranická knížka,která umožní mocným nepřetržité sledování „šťastných“ vyvolených.A tu cenu určitě upraví podle „zásluh“.Možná podle hesla „čím nepohodlnější soudruh,tím dostupnější cena“. Kontrola téměř absolutní.
Doplňuji:
Dobré ráno.Nemyslím si,že po něm bude nějaká extra sháňka.Oni jsou zdatní plagiátoři,kdo ví co všechno jsou do nich schopni zamontovat.Umět bude asi obdobné věci jako iPad,otázka je,jak dlouho bude fungovat. 🙂

Další odpovědi
Drap

Víme. Nevíme ale na co se ptáš ?

roxy52

Víme.A jak teda zní dotaz????