kiky

Už víte co s námi dělají?

Stav psychiky lidí začíná být jako z hororu
Stav psychiky velké části lidí začíná být jako z hororu.Je to způsobeno očkováním, různými medikamenty, stavem a kvalitou po-travin a zejména pak cílenými bioinženýrskými zásahy do ekosystému, geneticky mutovanými plodinami a chemtrails postřiky. Na lidi také poslední léta útočí zesilující se vliv parazitů, které napadají lidský mozek a způsobují vražedné a sebevražedné myšlenky. Mám na mysli zejména toxoplazmózu.

Stav psychiky velké části lidí začíná být jako z hororu.Je to způsobeno očkováním, různými medikamenty, stavem a kvalitou po-travin a zejména pak cílenými bioinženýrskými zásahy do ekosystému, geneticky mutovanými plodinami a chemtrails postřiky. Na lidi také poslední léta útočí zesilující se vliv parazitů, které napadají lidský mozek a způsobují nutkavé hlasy a vražedné a sebevražedné myšlenky. Jde zejména o toxoplazmózu, ale i další červy a parazity. Základní podmínkou jejich přežití je sebevražedné chování hostitele, aby bylo zajištěno jejich další šíření v potravinovém řetězci (potkan se dobrovolně nechá usmrtit kočkou či jiným větším zvířetem).

Také v ČR začíná být psychické napětí v mnoha směrech neúnosné. Zde jsou dva případy z posledních týdnů:

Vrah v Mukařově pobodal a rozřezal 3 lidi

Matka zavraždila své 4 děti

Zde je dokument video BBC o trojnásobné sebevraždě dvou žen, které se opakovaně pokusily na jedné z britských dálnic vběhnout pod kola vozů. Svou trojnásobnou sebevraždu nějakým neuvěřitelným způsobem přežily. Mimochodem, viděli jste někdy člověka, kterého přejede náklaďák? Zpravidla moc není poznat, že to je člověk… tady je všechno jinak.

Kdo a proč začíná lidem zcela vysávat mozky? Stojí za tím ony v sáze Harry Potter zprofanovaní „mozkomorové“. Jsou si lidé vůbec vědomi skutečných hrozeb, kterým jejich civilizace čelí? Ne, opravdu to nejsou ani teroristé, a už vůbec ne prasečí, ptačí či pamepeliškové chřipky. Skutečnost je daleko horší.
Doplňuji:
Já nevém je mi mín jak 15 let a uvažuji jestli to je pravda!Viděla jsem video´,jak na nás dávaj postřiky.Začla jsem na tím uvažovat.Už od svých 10 let trpím depresivníma stavama,kdy nemůžu ani mluvit.Mamka to nechápe proč se mi to děje.Škola mi jde.Říkají mi,že jsem i krásná,ale příde mi někdy taková chvíle,že prostě mi příde,že jsem se narodila zbytečně a že jsem svojé mámě skazila život.Možná je to kvůli toho,že jsem byla v léčeběně 3 měsíce (anorexie) a mám pocit,že se mamka za to stydí…Někdy je toho na mě prostě moc.A nedokázala jsem se stím sama poprat,tak mi psycholožka nutila prážky…To bych ještě brala,ale chtěla jsem přírodní,žádnou chemii,ale bohužel mi pořád vnucovala chemii,tak nakonec byla moje mamka přemluvena,tak mi dali chemii,ale poté to bylo eště horší! Takže…

Nejlepší odpověď
mosoj

Taky jeden z možných pohledů.
Že se společnost a příroda nezdravě rychle mění je neoddiskutovatelné.
Třeba to rozřeší ten rok 2012, nebo ti pidimužíci co mají základny na odvrácené straně Měsíce nebo ten pán bůh co stvořil vesmír mylně zjednodušovaný na svět.
Některé indicie z tvé vize nemusí být až tak daleko od věci. V žádném případě to nezavrhuji.
Doplňuji:
Dobré je že si svůj stav uvědomuješ a jsi ochotná připustit, že se s Tebou něco děje.
V tomto případě je léčba antidepresivy přímo nutná. Výsledek se dostavuje ale až za dlouhou dobu. Je třeba se léčit a vydržet.

Další odpovědi
led

Čo tak radšej si pozrieť O ošklivem káčatku? Prídete na lepšie myšlienky.
Zrelaxujte a hurá do víru bežného života

http://casopis­kacatko.wz.cz/ka­catko.html
http://www.csfd­.cz/film/218996-osklive-kacatko/

anonym

Kikinko, v nasi historii a historii celeho sveta se drive vrazdilo a " zasebevrazdivavalo " mnohem vice lidi nez dnes. A valka nebyla jen ten jeden jediny duvod.
Jen dnes se hleda vic pricina .. proc se tomu tak deje.
Drive nekdo spachal sebevrazdu z nestastne lasky ..reklo se . Nestastna laska..
dneska nekdo udela to same a rekne s e.. , ze on za to mozna ani nemuze , to ty leky , ktere pouzival.. to z neho udelali " oni ".

  • iv-

kapka

A hned mám lepší náladu, takhle navečer. Nechám si něco hezkého zdát… 😁

Děda Louda

Zajdi k doktoru. To se dá léčit.

tom004

Není nad to,když si mohu vybrat.Dneska už to byla nejoblíbenější válečná zbraň,teď zase tato schíza,zkrátka není nad to,jít spokojeně do boxu. 🙂
Přeji dobrou noc.

suaeda

Zprávy na TV Nova, Prima nesleduji. ČT budou za čas podobné. To co je pro nás důležité z politiky to je odfiltrováno, ale kdejaký mord a havárka je největší hit zpráva. Jak píše kolega, mediím jde o to prodat co nejvíc „balastu“ za každou cenu.
I v minulosti byly ty vraždy a nehody. Ale nebyla taková propojenost mezi regiony a státy. Lidi věděli jen to co se stalo v jejich okolí a ne v celém státě. Navíc nešlo mediím o kšeft, ale jen zpravodajství. Je pravda, že i dříve byly zprávy cenzurovány.
Dnes máme ale výhodu v internetu. Najdu si na netu weby – novinky, idnes, ihned atd a přečtu jen to co mi zajímá. Pokud mě něco zaujme více a u nás jsou zprávy skoupé tak jdu na zahraniční zpravodajské weby.

Doporučuji nebrat si k srdci informace podávané naší TV a raději pustit veselohru nebo přečíst si pěknou knihu ale hlavně doporučuji si zajít s přáteli někam povyrazit.

venkovan

Co takhle zachovat klid a nepodléhat panice. To, že média do nás hustí kdejaké nešťěstím vraždu či sebevraždu aby měla odbyt, neznamená, že se ve společnosti děje něco mimořádného.
Jestli nevěříš, udělej si s kamarády pozitivní akci (třeba úklid potoka od nepořádku) a akci, kde uvedeš, že došlo ke těžkému zranění pro nedbalost vedoucího akce. A když to pošleš do médií uvodíš po které zprávě ti skočí.

montyjack

Na jednom blogu se zajímají o psychologii … najdete to na http://luzr.cz tak třeba tam naleznete právě odpověď na tuto otázku. Snad jsem pomohl

Zdroj: luzr.cz

led

Živiť sa len tým, čo príroda dá, je v dnešnej dobe už nereálné. Je pravda, mnohí si myslia, ak nejedia umeliny, že tej „chémii“ sa vyhli. ale nie je to pravda. Tej chémie je okolo nás, že naše telo je tomu už prispôsobené, dokonca si ich aj vyžaduje. Ak by si žila, hoci aj kdesi v Amazónii alebo strednej Afrike, aj tam by ťa tá atmosférická chémia dobehla.
K tvojej kráse. Každý človek je svojim spôsobom krásny. Niekto fyzicky, niekto duševne, niekto má aj z toho aj z onoho niečo. S tým by si sa nemala trápiť.
Skús si prečítať tú rozprávku „O ošklivém káčatku“ a zamysli sa. Aj to kačiatko malo svoje problémy, ale vydržalo a dokázala sa zmeniť v krásnu labuť. Tou labuťou môžeš sa stať svojou duševnou veľkosťou. Aj v tom je krása.