Ňuňátko

Už vás někdy začal nudit váš život ?

Co jste s tím dělali ?
Doplňuji:
Já nenapsala že mě nebaví život.

Nejlepší odpověď
briketka10

nikdy se nenudím mám se ráda
a život je krásný je to jediný co
máme a moc krátký na flákání :))

Další odpovědi
gecco

Ne…
😉
Na to mám málo času…

anonym

Ano,díky z tuhle otázku,začal…ale člověk si musí říct,že má pro koho žít a že to musí dát,tak to dávám.....

Agneta

Život né, ale čumění na monitor/displej/o­brazovku…řeše­ní je jednoduché >
zabývat se něčím jiným :DDDDDD
Doplňuji:

a nebo jít spinkat (už je 21:20):DDD

marci1

Ne. Nemám čas se nudit. A kdyby někdy začínal, tak budu pořád něco dělat a něčím se zabývat. 🙂
Doplňuji:
Ve 14 letech Tě nudí život ? 🙂

talka

Souhlas s gecco a marci1.

Doplňuji:
Také s orwell.

orwell

Nudit se, to slovo neznám.

anonym

Již jsem se flegmatik vůči rozsáhlým depkám,které jsou nevypočítatelné.
Doplňuji:
Čas dohoní každého,když příjde na to.

Roxana

Pokud trpíš nudou, chce to asi nějakou změnu…nový koníček atd…

Mirdas

Již jsem ve veku kdy se dají psát paměti a zda se ohlídnu měl jsem několik etap života kdy se třeba vůbec nedařilo. Ovšem žádnou z nich nemohu přirovnat že byla nudná.
Asi to chce z tvé strany něco změnit.
Co například děláš o své volno?

ivzez

Promiň, ale tvá otázka svědčí o naprostém nedostatku představivosti,
fantazie, zájmů, … ale hlavně chuti něco dělat ► cokoliv!
Doplňuji:
PS:
Slova nuda a nudit se znám jenom z otázek tady, občas je někde zaslechnu,
ale abych pravdu řekla, vlastně si neumím představit, co to znamená..