scratcher92

Už vás někdy šikanovali Romové?

Mě šikanoval jeden, co 5× propadl. Jak jste na tom s nima vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

u nás na dvoře se sjíždějí a
šikanují nás všechny slovně :)
jednu sousedku napadl malej
cikán nožem to řešila policie..
nic se nedělo, že je nezletilý
a nejsou na to zákony, ale
bylo to tak, že se i policajti
báli, aby nedostali naložíno !!
Doplňuji:
jsou drzí, vyhrožují, provokují právě proto, aby
vás naštvali a pustili se s váma do rvačky, ale
to se nesmí stát, pak vylítnou ze dveří ty jejich
mámy a začnou ječet na celou vesnici, že si
děcka jen hrajó nic nedělajó a ta děcka si tam
stoupnou ruce v bok a smějou se vám do očí
ještě do vás kopnou kopací balon s kterým si
předtím hrála, nebo po vás mrsknou kamínek
i před rodičema !! oni se jich přece zastanou že..

Další odpovědi
NikkiHeat

Když jsem byl mladej tak nás na sídlišti hodně terorizovali a párkrát mě i zmlátili.....

huxa

Nikoliv. Měli jsme na základní škole takové pravidlo-
Co je bílé, nechme být,
co je černé, pojďme zbít.

kapka

Ne, nešikanovali.
A nelži prosimtě, že ten kluk 5× propadl, ono to totiž nejde. Ze zákona může žák propadnout jednou na prvním a jednou na druhém stupni. Dalším opatřením je přestup na zvláštní školu.

Šikanu od romského kluka zažil jeden můj syn, vše se vyřešilo velice rychle a hladce přes školu, kam ten kluk chodil. Jeho rodiče se školou dobře spolupracovali, už se to pak nikdy neopakovalo. Nemám s ním momentálně žádný problém, potkávám ho, pozdravíme se úplně normálně. Samozřejmě i se synem se potkávají, není žádný problém. Udělal chybu, ze které se poučil.

Setkala jsem se i se šikanou od bílých dětí, sice se na to neptáte, ale nebylo by objektivní to nezmínit.

Nuk nuk

Mne osobně nikdy, spíš naopak, a příležitostí bylo dost.
Doplňuji:
Abych také doplnila mozaiku. Se šikanou jsem se v životě setkala, osobně a na základní škole, všichni moji spolužáci byli bílí a já jsem bílá také.

anonym

No neříkej, pětkrát? Hmmm, do jaké to chodíš podivné školy?
Ano, snažili se dělat nepříjemnosti, ale já jsem dělala, že je neslyším a pak s tím přestali, protože jsem už bez psa ven nechodila, oni se psů bojí.

bolak

Mě šikanujou už tím, že vím, že jsou.

Zbynas

U mě by to zkusil jednou a rypák by mu dávali dohromady měsíce …

Rocker

Romové mě nikdy nešikanovali,ale cikáni tu jsou drzí a dělají bordel.Jsou to malí kluci,takže je stačí okřiknout a je klid,doufám že si jednou nepřivedou strejdy a tatínky:-)