Avatar uživatele
Michal Kole

Už Vás někdy kousl pes ? Jaká rasa psa? Proč Vás pes kousl a kam vás pes kousl ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nekousl.Žádná rasa. Nevím proč a tedy i nikam :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

ano
podvraťák
nevím,asi jsem se mu nelíbila
do lýtka
on měl tendence kousat do každého koho potkal
Doplňuji:
Jo vlastně mě ještě kousl německý ovčák do brady,měla jsem asi 40 stehů,a byla to moje chyba,neměla jsem ho hladit.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petr P.

Muj pes me kouse porad do ruky podle veterinarky nesnese ostatni kluky

Je to jorksirsky terier krizeny s pudlem
Doplňuji:
Jak všichni píšou, že ten pes byl podvraťák, ale oni za to nemůžou, to ty instinkty :D

Upravil/a: Petr P.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, dvakrát ,,vořech ", byli nějací podráždění. A potom ještě dobrban a německý ovčák a rotvajler do boku. Ale toto vše bylo při výcviku a mojí blbostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Kousl, když jsem byla malá. Nějaký podvraťák, naštěstí si to nepamatuji, jen z vyprávění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Kousl, podvraťák. Když jsem asi v patnácti jela na babetě, tak se mi zakousl do lýtka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Kousl, když jsem byla malá, byl to hnusnej kokršpaněl mojí tety. Prý jsem ji (byla to fena) provokovala a kousla mě do levého lýtka z vnitřní strany. Svině, dodnes tam mám jizvu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Kousnul mě nějaký zatoulaný pouliční mrzák.A dvakrát za sebou.Taky dostal kopanec že přelítl plot u baráku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Jezevčík do ruky- odrostlé štěně. Ale to si asi chtěl jen hrát ale dost to bolelo. Nebo ještě Jorkšír také do ruky. Od mala už se bál ostatních lidí. Protože k němu chodilo moc děcek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Jorkšírský teriér u mojí kamarádky.kousl mě do nohy,jinam nedostal.Zaskočilo mě to.Mám psy velice ráda od malička a nikdy mě žádný nekousnul.Tento mrnous kouše každého.Musí ho zavírat a běda,když to nestačí a proběhne jim.Hned kousne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek