Zlatý

Už Vás někdy kousl pes ? Jaká rasa psa? Proč Vás pes kousl a kam vás pes kousl ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nekousl.Žádná rasa. Nevím proč a tedy i nikam :D

Další odpovědi:

Zlatý

ano
podvraťák
nevím,asi jsem se mu nelíbila
do lýtka
on měl tendence kousat do každého koho potkal
Doplňuji:
Jo vlastně mě ještě kousl německý ovčák do brady,měla jsem asi 40 stehů,a byla to moje chyba,neměla jsem ho hladit.

Muj pes me kouse porad do ruky podle veterinarky nesnese ostatni kluky

Je to jorksirsky terier krizeny s pudlem
Doplňuji:
Jak všichni píšou, že ten pes byl podvraťák, ale oni za to nemůžou, to ty instinkty :D

Zlatý

Ano, dvakrát ,,vořech ", byli nějací podráždění. A potom ještě dobrban a německý ovčák a rotvajler do boku. Ale toto vše bylo při výcviku a mojí blbostí.

Bronzový

Kousl, když jsem byla malá. Nějaký podvraťák, naštěstí si to nepamatuji, jen z vyprávění.

Bronzový

Kousl, podvraťák. Když jsem asi v patnácti jela na babetě, tak se mi zakousl do lýtka.

Bronzový

Kousl, když jsem byla malá, byl to hnusnej kokršpaněl mojí tety. Prý jsem ji (byla to fena) provokovala a kousla mě do levého lýtka z vnitřní strany. Svině, dodnes tam mám jizvu...

Stříbrný

Kousnul mě nějaký zatoulaný pouliční mrzák.A dvakrát za sebou.Taky dostal kopanec že přelítl plot u baráku.

Pokročilý

Jezevčík do ruky- odrostlé štěně. Ale to si asi chtěl jen hrát ale dost to bolelo. Nebo ještě Jorkšír také do ruky. Od mala už se bál ostatních lidí. Protože k němu chodilo moc děcek.

Pokročilý

Jorkšírský teriér u mojí kamarádky.kousl mě do nohy,jinam nedostal.Zaskočilo mě to.Mám psy velice ráda od malička a nikdy mě žádný nekousnul.Tento mrnous kouše každého.Musí ho zavírat a běda,když to nestačí a proběhne jim.Hned kousne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.