Michal Kole

Už Vás někdy kousl pes ? Jaká rasa psa? Proč Vás pes kousl a kam vás pes kousl ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nekousl.Žádná rasa. Nevím proč a tedy i nikam :D

Další odpovědi
iceT

ano
podvraťák
nevím,asi jsem se mu nelíbila
do lýtka
on měl tendence kousat do každého koho potkal
Doplňuji:
Jo vlastně mě ještě kousl německý ovčák do brady,měla jsem asi 40 stehů,a byla to moje chyba,neměla jsem ho hladit.

Petr P.

Muj pes me kouse porad do ruky podle veterinarky nesnese ostatni kluky

Je to jorksirsky terier krizeny s pudlem
Doplňuji:
Jak všichni píšou, že ten pes byl podvraťák, ale oni za to nemůžou, to ty instinkty :D

Drap

Ano, dvakrát ,,vořech ", byli nějací podráždění. A potom ještě dobrban a německý ovčák a rotvajler do boku. Ale toto vše bylo při výcviku a mojí blbostí.

Bublinnka

Kousl, když jsem byla malá. Nějaký podvraťák, naštěstí si to nepamatuji, jen z vyprávění.

Nikkol

Kousl, podvraťák. Když jsem asi v patnácti jela na babetě, tak se mi zakousl do lýtka.

RyuzakiKate

Kousl, když jsem byla malá, byl to hnusnej kokršpaněl mojí tety. Prý jsem ji (byla to fena) provokovala a kousla mě do levého lýtka z vnitřní strany. Svině, dodnes tam mám jizvu…

honza19hk

Kousnul mě nějaký zatoulaný pouliční mrzák.A dvakrát za sebou.Taky dostal kopanec že přelítl plot u baráku.

kamila44444

Jezevčík do ruky- odrostlé štěně. Ale to si asi chtěl jen hrát ale dost to bolelo. Nebo ještě Jorkšír také do ruky. Od mala už se bál ostatních lidí. Protože k němu chodilo moc děcek.

iwrana

Jorkšírský teriér u mojí kamarádky.kousl mě do nohy,jinam nedostal.Zaskočilo mě to.Mám psy velice ráda od malička a nikdy mě žádný nekousnul.Tento mrnous kouše každého.Musí ho zavírat a běda,když to nestačí a proběhne jim.Hned kousne.