Zlatý

Už vás někdo vybrzdil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mě ne, ale jde o to, zda i toto je trestné?
https://www.youtube.com/…

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevybrzdil, protože jakmile za sebou vidím někoho, jak se na mně tlačí, respektive stále vykukuje, aby mohl předjíždět, tak raději uhnu a nepřekážím mu.A protože mám Š120, tak takovéto borce v každém kopci (v zimním období) zase předjíždím já (bydlím v Krkonoších a tito borci neumí jezdit na sněhu) a ještě na ně dělám dlouhý nos a i když se snaží zastavovat auta, aby jim pomohly ze sněhu, tak na ně zvysoka kašlu.

Zlatý

Jeden jako druhej.
Doplňuji:
Platí pro jugarovu odpověď.

Bronzový

Ne, mám 4x4 a pořádnej rám vepředu, takže by to musel být nějakej náklaďák, abych to pocítila.

Super, že za to dostal podmínku, to asi vybržďuje řidiče i pán soudce, jinak si ten trest neumím vysvětlit:-(((((((((((((((

Mě ano,když mě chtěl jeden frajer předjíždět přes plnou čáru,tak jem přidal,poté se mě snažil vybrzdit,ale asi dostal strach úplně zabrzdit.Jsou to dementi,co potřebujou přes papulu!
Doplňuji:
Mosoji,škoda,že jsi mě nepředjížděl ty,to bych do tebe i štouchnul.
Ale škodu na mým trabantu bys zaplatil ty!

Bronzový

Částečně - pokud je možné za vybržování považovat i situaci, kdy někdo předjede a pak dupne na brzdu, ale úplně nezastaví, jen jede velmi pomalu s cílem provokovat. To se mi stalo, chvíli jsem jeli asi na dvojku nebo trojku, načež to dotyčný psychicky nevydržel, dupnul na to a zmizel v prachu ...

Diskuze k otázce

Stříbrný

honza19hk

jednou, a měl smůlu, vybrzdit oktávkou naloženou osmikolovou tatru se totiž nevyplácí.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.