Už vás někdo vybrzdil?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Mě ne, ale jde o to, zda i toto je trestné?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IWwCj-GPel0

Další odpovědi
anonym

Nevybrzdil, protože jakmile za sebou vidím někoho, jak se na mně tlačí, respektive stále vykukuje, aby mohl předjíždět, tak raději uhnu a nepřekážím mu.A protože mám Š120, tak takovéto borce v každém kopci (v zimním období) zase předjíždím já (bydlím v Krkonoších a tito borci neumí jezdit na sněhu) a ještě na ně dělám dlouhý nos a i když se snaží zastavovat auta, aby jim pomohly ze sněhu, tak na ně zvysoka kašlu.

mosoj

Jeden jako druhej.
Doplňuji:
Platí pro jugarovu odpověď.

zzzlatokopka

Ne, mám 4×4 a pořádnej rám vepředu, takže by to musel být nějakej náklaďák, abych to pocítila.

Super, že za to dostal podmínku, to asi vybržďuje řidiče i pán soudce, jinak si ten trest neumím vysvětlit:-(((((((((((((((

anonym

Mě ano,když mě chtěl jeden frajer předjíždět přes plnou čáru,tak jem přidal,poté se mě snažil vybrzdit,ale asi dostal strach úplně zabrzdit.Jsou to dementi,co potřebujou přes papulu!
Doplňuji:
Mosoji,škoda,že jsi mě nepředjížděl ty,to bych do tebe i štouchnul.
Ale škodu na mým trabantu bys zaplatil ty!

Pepa25

Částečně – pokud je možné za vybržování považovat i situaci, kdy někdo předjede a pak dupne na brzdu, ale úplně nezastaví, jen jede velmi pomalu s cílem provokovat. To se mi stalo, chvíli jsem jeli asi na dvojku nebo trojku, načež to dotyčný psychicky nevydržel, dupnul na to a zmizel v prachu …

honza19hk

jednou, a měl smůlu, vybrzdit oktávkou naloženou osmikolovou tatru se totiž nevyplácí.