Avatar uživatele
anonym

Už vás někdo vybrzdil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, gecco, zzzlatokopka před 3320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Mě ne, ale jde o to, zda i toto je trestné?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IWwCj-GPel0

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevybrzdil, protože jakmile za sebou vidím někoho, jak se na mně tlačí, respektive stále vykukuje, aby mohl předjíždět, tak raději uhnu a nepřekážím mu.A protože mám Š120, tak takovéto borce v každém kopci (v zimním období) zase předjíždím já (bydlím v Krkonoších a tito borci neumí jezdit na sněhu) a ještě na ně dělám dlouhý nos a i když se snaží zastavovat auta, aby jim pomohly ze sněhu, tak na ně zvysoka kašlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Jeden jako druhej.
Doplňuji:
Platí pro jugarovu odpověď.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ne, mám 4×4 a pořádnej rám vepředu, takže by to musel být nějakej náklaďák, abych to pocítila.

Super, že za to dostal podmínku, to asi vybržďuje řidiče i pán soudce, jinak si ten trest neumím vysvětlit:-(((((((((((((((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mě ano,když mě chtěl jeden frajer předjíždět přes plnou čáru,tak jem přidal,poté se mě snažil vybrzdit,ale asi dostal strach úplně zabrzdit.Jsou to dementi,co potřebujou přes papulu!
Doplňuji:
Mosoji,škoda,že jsi mě nepředjížděl ty,to bych do tebe i štouchnul.
Ale škodu na mým trabantu bys zaplatil ty!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Částečně – pokud je možné za vybržování považovat i situaci, kdy někdo předjede a pak dupne na brzdu, ale úplně nezastaví, jen jede velmi pomalu s cílem provokovat. To se mi stalo, chvíli jsem jeli asi na dvojku nebo trojku, načež to dotyčný psychicky nevydržel, dupnul na to a zmizel v prachu …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
honza19hk

jednou, a měl smůlu, vybrzdit oktávkou naloženou osmikolovou tatru se totiž nevyplácí.

před 3309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek