Už vás někdo utáhl na vařené nudli ?!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Můj kocour sice neví, co jsou vařené nudle, ale jako přirovnání to sedí. Má mne zkrátka na háku 🙂

Další odpovědi
Drap

Určitě a asi nejen jednou. Myslím, že to se se stane během života snad každému, že někomu naletí.

zl@tk@

Ano, párkrát se mi to již stalo, že jsem naletěla. Ale na druhé straně: Když nejde o život …

anonym

Utáhnout člověka na vařené nudli ani nejde, takže odpovídám záporně.

pusinka50

Kdysi často mě pořád utahovali mí partneři. Už jsem se hodně poučila a hodně lidem nedůvěřuju, přesto ale občas ještě někomu „důvěryhodnému“ nalítnu, naposled letošní leden jedné finanční poradkyni a lítaj v tom finance, tak jsem moc zvědavá na výsledek, zatím na ní dávám stížnost u jistého peněžního ústavu a možná dojde i na trestní oznámení pro podvod.