lerak14

Už vás někdo pozval na setkání a pak se nic nedělo?

Doplňuji:
a co tak třeba ten co je na motorce?taky vás pozval?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdo mě nikam nepozval,na motorce už vůbec ne,tak se ani nedivím,že se nic nedělo,jelikož rande bez mé drahé existence a mého kodexu by postrádalo veškerý smysl.
Doplňuji:
pardon rendez-vous, aby nedošlo k nějakému omylu!! Nedávejte mi ty body tak rychle,ještě jsem chtěla něco dopsat.....

Další odpovědi
BEAES

Vaš starosti na moji hlavu…

anonym

jedno setkání už proběhlo,pár lidí jsme se slezli,bylo to super a snad se sejdeme i příště

Miroslavst

Pokud bude nějaké setkání, určitě se o tom pozvaní dovědí dostatečně včas. Zdůrazňuji slovo pozvaní. A jelikož již nějaké pozvání bylo a pozvaným se to líbilo, bude zřejmě opakování, ale opět na pozvání. Takže asi tak nějak od toho s motorkou.

panenka

Zatím se mi nic takového nestalo

Marunka

Proč každýho zajímá kde a jaké bylo setkání. No bylo a co.

postblue

Ano.