bolak

Už vám tu někdo za vaši radu zpětně poděkoval, případě vynadal?

Nemyslím palcem nebo když někdo napíše že děkuje za rady, ale že měl někdo skutečnej problém, vy ste mu poradili a měsíc na to se vám ozval třeba do interní pošty, že mu vaše odpověď moc pomohla a že vám děkuje, případně že ste mu svou radou zničili život a že vám pěkně děkuje.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Poděkoval

Zpětná vazba je důležitá a v takovýchto případech i potěší.

Další odpovědi
anonym

Poděkoval

Doplňuji:
Dostalo se mi poděkování a jsem za ně velmi ráda, ale spíše bych si zasluhovala každou chvíli za svoje odpovědi vynadat. Nebývají totiž moc dobré a věrohodné. Sama jsem ráda za každou odpověď na svou otázku, neboť nikdo (kromě mě) neodpovídá zase tak špatně. Ale snažím se vážně zlepšit.

beer

Poděkoval

dudu

Poděkoval

Ano několikrát, kupř. za radu týkající se likvidace svrabu pomocí Savo.

www

Poděkoval

manon

Poděkoval

Doplňuji:
Česílko: Já přece poděkovala, vzpomeň si :) Tvoje odpověď mi pomohla a mrzelo mne, že není z mé pozice možné tu nejlepší odpověď za nejlepší označit či prosadit – jen jsem to mohla napsat do diskuse a poděkovat napřímo.

Je pro mne trochu divné, že nejlepší odpovědí je třeba poučování, že něco není dostatečně popsáno, místo aby to byla ta odpověď, co tazateli problém vyřešila :)

Damiana

Poděkoval

anonym

Poděkoval

Poděkoval :D

xko

Poděkoval

Doplňuji:
a pěkně poděkoval :D ale život se mu změnil asi tím akorát že jsme to nakonec ten problém vyřešily

anonym

Nic takového mě tu zatím nepotkalo

Doplňuji:
a díky ani nečekám

Poklička

Nic takového mě tu zatím nepotkalo

anonym

Manon tož se omlóvám, ale díky nečekám, takže to jde mimo mne

manon

:) To je v pořádku. Taky díky nečekám, tak Ti rozumím. Vždyť o nic nejde, bylo to v úsměvném duchu :)