lukas.zmizik

už vám někdy v něčem pomohl alarm na vašem autě?

Odpovědi
anonym

Nepomohl,bo ho nemám.

led

Nie, ten zvuk nemal dosah 400km, vďaka tomu ho beztrestne ukradol „neznámy páchateľ“.
Nestačí len fukčný alarm, keď okoloidúci nereagujú.
Sú experti, ktorí prejdu okolo s tabletom alebo notebookom, zistia kód a alarm deaktivujú.

honza19hk

1. tatra ho nemá a za 2 před zlodějem nafty mi stejně nepomůže.

veselator1

Mám starší auto, které alarm v základní výbavě nemělo, ale i tak jsem si ho do něj tady odtud raději dokoupil. Bohužel jsme tady v okolí teď měli pár vykrádaček aut, tak jsem si říkal, že by možná bylo lepší tam alespoň nějaký jednoduchý alarm mít. Mám naštěstí auto prakticky pořád stát na ulici před domem, takže pokud to začne houkat, uslyším to.