Avatar uživatele
773038948

už vam nekdy matka nebo otec řekl..

Dobrý den.Už vam nekdy matka nebo otec řekl :nejradši bych mela díte z decáku než tebe..
Doplňuji:
Nebo: bylo by lepší zi pořídit díte z decáku než tebe,ale to se me zdá stejný… Protože me tohle matka řekla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, tom004, fcoop, briketka10 před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ne,a nikdy bych,jako rodič,takovou větu nepoužil.
Doplňuji:
briketko 10,s bráchou jsme vyváděli věci,za které by nás v pasťáku nechali do důchodu.Tedy,podle dnešních podivných zákonů určitě.Přesto jsme nic takového od rodičů neslyšeli.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Moji rodiče toho napovídali hodně,,NO 🙂
No a já zase svým puberťákům, když mně hodně štvou říkám, že mi je snad v porodnici vyměnili, že to jinak není možný,,:-D

Někdy rodiče v rozčílení mohou říct i něco, co je pak hodně mrzí. Maminka to tak určitě nemyslela, jen si ji asi něčím hodně rozčílila. Někdy prostě člověku rupnou nervy,,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

ano mamka, ale je jí už odpuštěno..my jsme se ségrou strašně zlobily, ale fakt strašně moc..chodily domů špinavý od bláta, potrhaný, prolezly každou škvíru, protože jsme kamarádily jen s klukama a mezi sebou jsme se ještě praly, ale za to mohl, nó mohl, jsem mu vděčná, za ty vzpomínky – taťka, chtěl mít kluky mě říkal do 14let Honzajs a ségře Vašku..
Doplňuji:
no jó tome0004, ale mamka byla moc na pořádek a kvůli tomu na nás pořád křičela, jaký jsme čuňata, jak jsme byly větší tak jsme se zavíraly do pokoje a nahlas si pouštěly kazeťák, aby jsme ji neslyšely, protože už na nás křičela bez důvodu, kvůli úplné blbosti, malý drobek někde a byl oheň na střeše, kapička na zemi..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neřekli a už ani nikdy neřeknou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ještě napiš při jaké příležitosti ti to mamka řekla.
Ale až by měla dít z děcáku, tak zas říkala, lepší mít svoje, než z děcáku.
někdy nám dospělým v hlavě to tak nějak nefunguje jak má. Tak se moc nad tím nezamýšlej. Zřejmě jediná znáš souvislosti a ty tu nezazněly.
Mimochodem – v děcáku je hodně normálních dětí – jen měly smůlu na rodiče a nebo na tragickou událost, která jim rodiče odnesla pryč. Takže buďte společně rády, že se máte. A nějaké poškorpení se snad přežije.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Toto určitě ne,ale bylo to asi v 9 třídě mi otec řekl že mě měl radši vymočit koze do pití.....hahaha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek