Zlatý

Už vám někdo řekl, že jste mu přinesli (nosíte) štěstí? Pokud ano,...

...při jaké příležitosti?
Pokud ne, jak byste na to reagovali?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já jsem přírodní katastrofa na zákon schválnosti, ale za to když jdu někam s jedním kamarádem, vždy má na něco štěstí. Možná ta moje negativní vlastnost působí opačně na něj pro jeho prospěch :) Vždy když jdeme spolu ven, něco najde nebo vyhraje :D Tuhle třeba říkal, že nevyhrál ve sportce dobré dva měsíce, ať si jdu podat los s ním, vyhrál ve slosovací den 92Kč. Vím, je to pakatel, ale dost nás to vylekalo oba :D Teď budeme muset chodit vsázet asi pokaždé spolu a půjdeme na půl :D
Doplňuji:
PS: Jde o kamaráda z dětství a bydlí o 300 km dál než já. Takže se často nevýdáme, ale i naposledy když jsem tam byl, tak jsme šli na pivo, říkal že má na dvě a nechce utrácet a našli jsme po cestě dvě stovky :D Takže útrata nula :D

Další odpovědi:

Zlatý

Ano.Jednou jsem šel navštívit kamaráda který měl náhlé zdravotní potíže a jeho stará matka si s ním nevěděla rady.

Zlatý

Nežekl zatím nikdo. A kdyby to někdo řekl, tak by mně to asi vyděsilo. Já zřejmě spíš nosím smůlu.

Bronzový

A vite ze ,ani nevim?Nekdy okolo mne z niceho nic zacne poskakovat radosti kamoska a to vetsinou v klubu kam chodime,tvrdi kdyz tu jsem sama ,tak tu neni a kdyz jsem s tebou tak ho tu vidim.A ja ji to tolik preji.

nie, ja nosím iba smolu. bolo mi povedané, že keby som si zalozil pohrebnú službu v prahe, tak tam rok nikto neumrie.

Stříbrný

Asi štěstí nenosím, nevím, nevzpomenu si. Až mi to jednou řeknou, budu potěšena :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Damiana

Drape - nejvyšší čas stát se kominíkem!:-)))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.