bolak

Už vám někdo omylem poslal esemesku?

Nějaká cizí osoba nebo naopak někdo známej, ale chtěl napsat někomu jinýmu? Pokud ano, co v ní bylo?
Doplňuji:
Já měl nedávno dva dny vybitej mobil a když sem ho zapnul, tak sem tam našel sms zprávu v níž si na mě nejdřív postěžovala, co si to dovoluju že jí nezvedám telefon a následně se dožadovala toho, abych se u ní dnes stavil a opravil jí žaluzie. Podepsána „sousedka z bethovenovy ulice.“ Hlavně ta smska začínala pozdravem a oslovovala mě nějakým ukrainským jménem :), tak jsem ji samozřejmě slušně odepsal. Cituji:

„Sousedko z Bethovenovy ulice, patrně máte špatné číslo. Žádný pan *****(ukrajinské jméno) u nás nebydlí a já vám žaluzie určitě nespravím, jsem velice nepraktický a tak tak zvládnu výměnu žárovky.“

Následně, protože jsem dobrák od kosti, jsem ji napsal i správné číslo na toho opraváře želuzií kterého ze mě chtěla udělat (zřejmě viděla skrytý talent (velmi skrytý)).

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jé…já jsem takhle dostala kopačky. Přišla mi zpráva o šesti esemeskách, kde mi vysvětloval, proč se se mnou rozchází a já neměla šajnu, od koho je – žádný podpis, žádné číslo, v té době jsem ani s nikým nebyla…nakonec napsal, že pro se pro něj nemám trápit, tak jsem odepsala, že teda nebudu.

Další odpovědi
Tw!st

Už vám někdo omylem dobil kredit ? :D

Damiana

No jéje! Dokonce i můj vlastní manžel. On spíš volá a zprávy neposílá – lenost, no…:-) Textovka patřila jeho mamince a bohužel jsem se takhle domákla dárku k mým narozkám od ní a tchána. Možná to byl i záměr a zkoušeli mě (ta moje paranoia!:-)… Jelikož jsem ale dělala jakoby nic, snad to znamenalo, že jsem spokojená (jinak bych se určitě práskla, kdyby mi chtěla dát třeba ploutve:-).
Od cizích mi občas přišly SMS neurčitého typu, jako: Fakt? A kdy teda? Nebo jasnější: Dneska ne, sem furt na hajzlu (prodávám tak, jak jsem „nakoupila“:-)

Ovšem daleko výživnější je MMSka. Dostala jsem i hambatou a vzápětí následovala textovka, ať to prosím, prosím smažu. Tak jsem ji vrátila. Jako, kdyby mi omylem přišly prachy z cizího účtu…:-)

Btw – kdysi jsme měli s jedním pánem stejné číslo, jen pochopitelně jinou předvolbu. Zvykli jsme si na omyly a dokonce jsme si vzájemně vyřizovali vzkazy nebo volající odkazovali na toho druhého.

VelkejDíDí

Někd mi poslal smsku: Dej mi číslo na Adama, táta.. bylo to trošku ironické, páč můj otec už nějakou tu doby nežil. Takže v tom jsem si mohla být stoprocentně jistá, že si opravdu někdo spletl číslo.. 😁 Jinak myslím, že nejmíň tři mi ještě někdo poslal, ale jejich obsah už si nepamatuju..

Drap

Několikrát. Jednou jsem byl dost zmatený . Dostal jsem vyznání lásky. Nevěděl jsem co se děje, protože znám dámu podepsaného jména. Až při kontrole čísla mě došlo, že je to někdo uplně cizí.

adamf

6 SMSek během tři dnů 😁
vůbec nevím kdo to byl.
psala že se jde najíst, do sprchy, že přijela domů, že vyjíždí… další si nepamatuju
😁 bylo to psané z netu takže jsem nemohl odpovědět 😁

RyuzakiKate

Jo jo, jednou mi přišla zpráva, že potřebuje něco vytisknout… To bych bohužel nemohla, protože nemáme tiskárnu. Potom mi přišla zpráva, která byla směrovaná nějaké slečně, protože se mi v ní dostalo oznámení, že kdosi právě vylez vykoupanej a navoněnej z vany. No a celkem nedávno mi přišla zpráva od kamaráda, která ale byla směrovaná jiné holce, ať si to tam (v hospodě) užijou a že někdy musí podniknout ty lasagne. A zrovna jsem ho měla nakliklého na icq, tak jsem mu hned napsala:„Jaký lasagne, jaká Kiki?“ – „Co?… Ku*va“

with.love

moje číslo si plete nějaká slečna, která píše asi svému příteli. přišly mi tak různé hádky, údaje kdy dorazí,… už asi 3× :D ale většinou napíšu že se spletla :D jednou mi taky volal pán a chtěl vědět, kdy přijedu do toho Havířova :DDD

andrea24

Mě babičce jenou přišlo několik sms z netu.Nějaká paní nebo slečna si spletla číslo a tak psala např. Miláčku,kde máš to vteřinové lepidlo? atd. Takhle se jich vystřídalo něklik.Celkem sranda.

anonym

Prislo jich uz vic. Treba ,,prijedeme za deset minut". Vyznani lasky,apod. :D

bolak

takže oprava, nerad bych aby někdo zpochybnil pravost esemesky:

„Sousedko z Bethovenovy ulice, patrně máte špatné číslo. Žádný pan *****(ukrajinské jméno) s námi nebydlí a já vám žaluzie určitě nespravím, jsem velice nepraktický a tak tak zvládnu výměnu žárovky.“

JájsemRaibek

Sakra taky by mi někdo mohl poslat mmsku :DD a propó chlapi nemusíte :DDD

bolak

Lucijej: to je dobrý :)

Lucijej

nojo, byl to děsnej hrdina