Avatar uživatele
bolak

Už vám někdo omylem poslal esemesku?

Nějaká cizí osoba nebo naopak někdo známej, ale chtěl napsat někomu jinýmu? Pokud ano, co v ní bylo?
Doplňuji:
Já měl nedávno dva dny vybitej mobil a když sem ho zapnul, tak sem tam našel sms zprávu v níž si na mě nejdřív postěžovala, co si to dovoluju že jí nezvedám telefon a následně se dožadovala toho, abych se u ní dnes stavil a opravil jí žaluzie. Podepsána „sousedka z bethovenovy ulice.“ Hlavně ta smska začínala pozdravem a oslovovala mě nějakým ukrainským jménem :), tak jsem ji samozřejmě slušně odepsal. Cituji:

„Sousedko z Bethovenovy ulice, patrně máte špatné číslo. Žádný pan *****(ukrajinské jméno) u nás nebydlí a já vám žaluzie určitě nespravím, jsem velice nepraktický a tak tak zvládnu výměnu žárovky.“

Následně, protože jsem dobrák od kosti, jsem ji napsal i správné číslo na toho opraváře želuzií kterého ze mě chtěla udělat (zřejmě viděla skrytý talent (velmi skrytý)).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Damiana, Tw!st, tanyny před 4041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Jé…já jsem takhle dostala kopačky. Přišla mi zpráva o šesti esemeskách, kde mi vysvětloval, proč se se mnou rozchází a já neměla šajnu, od koho je – žádný podpis, žádné číslo, v té době jsem ani s nikým nebyla…nakonec napsal, že pro se pro něj nemám trápit, tak jsem odepsala, že teda nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Už vám někdo omylem dobil kredit ? :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

No jéje! Dokonce i můj vlastní manžel. On spíš volá a zprávy neposílá – lenost, no…:-) Textovka patřila jeho mamince a bohužel jsem se takhle domákla dárku k mým narozkám od ní a tchána. Možná to byl i záměr a zkoušeli mě (ta moje paranoia!:-)… Jelikož jsem ale dělala jakoby nic, snad to znamenalo, že jsem spokojená (jinak bych se určitě práskla, kdyby mi chtěla dát třeba ploutve:-).
Od cizích mi občas přišly SMS neurčitého typu, jako: Fakt? A kdy teda? Nebo jasnější: Dneska ne, sem furt na hajzlu (prodávám tak, jak jsem „nakoupila“:-)

Ovšem daleko výživnější je MMSka. Dostala jsem i hambatou a vzápětí následovala textovka, ať to prosím, prosím smažu. Tak jsem ji vrátila. Jako, kdyby mi omylem přišly prachy z cizího účtu…:-)

Btw – kdysi jsme měli s jedním pánem stejné číslo, jen pochopitelně jinou předvolbu. Zvykli jsme si na omyly a dokonce jsme si vzájemně vyřizovali vzkazy nebo volající odkazovali na toho druhého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VelkejDíDí

Někd mi poslal smsku: Dej mi číslo na Adama, táta.. bylo to trošku ironické, páč můj otec už nějakou tu doby nežil. Takže v tom jsem si mohla být stoprocentně jistá, že si opravdu někdo spletl číslo.. 😁 Jinak myslím, že nejmíň tři mi ještě někdo poslal, ale jejich obsah už si nepamatuju..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Několikrát. Jednou jsem byl dost zmatený . Dostal jsem vyznání lásky. Nevěděl jsem co se děje, protože znám dámu podepsaného jména. Až při kontrole čísla mě došlo, že je to někdo uplně cizí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adamf

6 SMSek během tři dnů 😁
vůbec nevím kdo to byl.
psala že se jde najíst, do sprchy, že přijela domů, že vyjíždí… další si nepamatuju
😁 bylo to psané z netu takže jsem nemohl odpovědět 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jo jo, jednou mi přišla zpráva, že potřebuje něco vytisknout… To bych bohužel nemohla, protože nemáme tiskárnu. Potom mi přišla zpráva, která byla směrovaná nějaké slečně, protože se mi v ní dostalo oznámení, že kdosi právě vylez vykoupanej a navoněnej z vany. No a celkem nedávno mi přišla zpráva od kamaráda, která ale byla směrovaná jiné holce, ať si to tam (v hospodě) užijou a že někdy musí podniknout ty lasagne. A zrovna jsem ho měla nakliklého na icq, tak jsem mu hned napsala:„Jaký lasagne, jaká Kiki?“ – „Co?… Ku*va“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

moje číslo si plete nějaká slečna, která píše asi svému příteli. přišly mi tak různé hádky, údaje kdy dorazí,… už asi 3× :D ale většinou napíšu že se spletla :D jednou mi taky volal pán a chtěl vědět, kdy přijedu do toho Havířova :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
andrea24

Mě babičce jenou přišlo několik sms z netu.Nějaká paní nebo slečna si spletla číslo a tak psala např. Miláčku,kde máš to vteřinové lepidlo? atd. Takhle se jich vystřídalo něklik.Celkem sranda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prislo jich uz vic. Treba ,,prijedeme za deset minut". Vyznani lasky,apod. :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

takže oprava, nerad bych aby někdo zpochybnil pravost esemesky:

„Sousedko z Bethovenovy ulice, patrně máte špatné číslo. Žádný pan *****(ukrajinské jméno) s námi nebydlí a já vám žaluzie určitě nespravím, jsem velice nepraktický a tak tak zvládnu výměnu žárovky.“

před 4041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Sakra taky by mi někdo mohl poslat mmsku :DD a propó chlapi nemusíte :DDD

před 4042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: to je dobrý :)

před 4042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

nojo, byl to děsnej hrdina

před 4040 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek