Avatar uživatele
anonym

Už vám bylo nabídnuto „trubkové pivo“ ?!

Doplňuji:
Jen pro informovanost. Trubkové pivo je pivo, které se nabízí hostům, kteří si objednají pivo, ale je to točené ze sudu, ze kterého pivo teklo naposledy předešlou noc a to první bylo nabídnuto zrovna mně, bez nějakého odtočení dvou – třech piv, jak to dělá poctivý hostinsky! A výsledek? Dal jsem si jednoho láhvače a raději jsem šel na procházku!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, redy před 3803 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
kobranek

Ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nanif

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne, tuto novinku neznám, kde to nabízejí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Trubkové pivo neznám. Už jsem viděla ve více restauracích „pivo z tanku“. Ale ještě jsem jej nezkusila. Na následujícím videu se říká, že vevnitř tanku je umělá hmota, což se mi zdá trochu zvláštní. http://www.you­tube.com/watch?v=ho0Yg­keLWLc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ne a vidět ho jak mi tohle točí tak mu to hned vrátím.Jsem pivař,nekvalitní pivo poznám.
Nicméně jak víš,že pivo nebylo odtočeno? to jsi spal v hospodě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Pivo z tanku bývá vytlačováno přez plastový vak aby se co nejmíň dostalo zdo kontaktu ze vzduchem nebo technickými hnacími plyny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Bylo nabídnuto? To si děláš legraci? Trubky nepropláchne jen hovado, který nemá v hospodě co dělat. Když jsem ještě míval hospodu, automaticky šlo vše z trubek do kýble, pro který si chodil jeden soused pro prase. Už jen čuchnout k tomu kýbli znamenalo několikeré natažení na zvracení. Bleeeee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

honza19hk, a ty si myslíš, že jsem mlíkař ? Copak nepoznám hnus piv ?!

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

vidíš, už kvůli tomu není vhodné chodit do hospody hned po ránu kdy otvírají…

před 3803 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V 15 hodin není ráno,ty moudrej!

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření