už tři dny mám potíže s imeily na centrumu

když mi někdo pošle imeil,nebo já někomu, bud nedojde vůbec,nebo doručení dlouho trvá,jak jsem zjistila nemám tento problém sama,nevíte čím by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
rynek878

Pravděpodobně tedy bude chyba na serveru Centrum i když já tam mám též e-mailovou schránku a nic jsem nepozoroval.Taky by mohla být chyba u vašeho providera(pos­kytovatele vašeho internetového připojení)

Další odpovědi
panenka

Vpravo máš odkaz na online chat tak se tam zkus zeptat oni ti určitě poradí.

Zdroj: http://napove­da.centrum.cz/

hanulka11

Já mám taky centrum a vše běží normálně- ale hodně jsem slyšela, že to lidi zlobí avšak v jiné lokalitě než bydlím já

oskar

Ja jsem měl také takové problémy tak jsem přešel na seznam.