Už to víte? Co je nového?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pozor-tak-uz-je-jasne-kdo-maze-otazky-jeto-miloslavst-administrator

asi by se ted hodila omluva a příště nikoho neobvinujte
Doplňuji:
Otázku jsem uzamkl, protože není otázkou obecného typu, ale je jen snahou (byť asi dobře míněnou) o pokračování v nežádoucí komunikaci mimo záložku diskuze.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
panenka

No já si taky myslím že by se měl uživatel lerak Mirkovi omluvit

kropitko

Nechci aby se tu někdo někomu omlouval,já to chci jen vysvětlit,,,,

Miroslavst

To mě by taky zajímalo vo co go?

anonym

já jen chci at je klid,jsem takový zastánce každého kdo je nějak obvinován neprávem

kropitko

samozřejmě,že existuje presumce neviny,,chci to mu přijít na kloub,,,to by tady pak mohl být označován kde kdo,,,doprčič,tak jak to je,neštvěte mě,,,

Bohužel nejsem ten typ,který byl před takovým problémem zavřel dveře. Miroslave víš,že jsem takový ten typický zastánce,,,tak když nechce Karel odpovědět,tak mi vysvětli ty proč on si to myslí???

Miroslavst

To nevím, to by mě taky zajímalo. Absolutně nechápu.
Více bude v mejlu za chvíli