Avatar uživatele
zuzkax0

Nepotřebuje můj mobil IOS nebo je něco s baterií?

Dobrý den měla bych prosb
•Jde o to že se mi nějak restartuje.( Když se iphone zapíná tak je tam to černé jablko s v zadu bílá obrazovka)když jsem na nějaké aplikaci nebo na něčem tak se mi to samo zobrazí to jablko a vrátí se mi to na uzamčenou obrazovku. Nevím jestli to nepotřebuje IOS nebo jestli je něco s baterií. Psala jsem známému a řekl mi abych si odtranila poslední stahovanou aplikaci jenže se mi to děje pořád je pravda že jsem na mobilu každý den nemá to na to vliv?

Taky bych se chtěla prosím zeptat jestli má iphone6 nějaké větrání poslední dobou je docela horký a bojím se že ho nějak převařim.

Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Front

Opakování otázek je porušení podmínek těchto stránek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Stejnou otázku jsi položila už před šesti dny – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-mensi-problem-s-iphonem-vse-je-v-popisku-dole …

Dostalo se ti odpovědi:

  • jak aktualizovat iOS
  • obrátit se na servis

Pokud ti to nestačí – není ti pomoci…!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

milá zuzka,

es ako sybila, e ako eva, er ako roman, vé ako viktor, i ako iva, es asko sybila.
jedným slovom: SERVIS.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Tak se ti přehřívá a tím pádem sám restartuje. Jednak je léto, tak je to přirozené, druhak může mít poruchu nebo být zašpiněný, proto se restartuje. Nebo je to krám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

to asi nebude souviset s baterií, spíše softwarové, pokud si můžeš dovolit přijít o data v mobilu, zkusit uvést mobil do továrního nastavení. dobré by bylo zeptat se na diskuzním fóru týkající se tvého mobilu , tam bude dost lidí, který by mohli problém rozpoznat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek