ReHu

Už to je pár let, kdy v TV dávali film o ženě, která běžela na konci filmu maraton a poté ještě několik.

Myslím, že to bylo o tom, že nebyla zcela mladá, možná byla i nemocná, když začínala trénovat a neměla podporu.
Přesto, protože měla silnou vůli, zvítězila.
Vzpomenete si někdo, prosím, na název filmu?
Díky.

Odpovědi
Bugi

Je to už dávno co jsem viděl japonský film a jmenoval se Šampiónka, byl také o ženě která běhala. Možná že je to on. Zkuste jít na www.csfd.cz a zadejte název filmu