Bronzový

už ten komunismus nechme spát

Moc mne v poslední době zlobí,jak lidé na úřadech,nebo i v novinařině, útočí slovem "komouš" a podobné ekvivalenty. Prosím, kdo by si to dovolil v Německu v roce 1965, přirovnávat někoho k nacistům?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to ne, milý člověče!!, ten kdo opravdu komunistickou ideu vyzkoušel na vlastní kůži a osobně poznal ruku soudruhů, nikdy nemůže nechat tento ismus spát, stejně jako naci. Spát jděte raději Vy se svojí uspávací taktikou, nebo přímo k šípku!!! Promiňte, ale opravdu jste mě naštval!!

Další odpovědi:

Zlatý

Protože jsme si zvykli na někoho něco svádět. "Já za to nemůžu, to komouši", "My ne, to dřívější vláda". "My to myslíme dobře". A protože komunismus a vše okolo se vždy hodí každému do krámu, tak toho využije ve svůj prospěch. Dřív jsme tací nebyli, proto si to nikdo nedovolil.

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

dudu : Opravdu je to trapné když se v současné době někdo vymlouvá na komunisty. Nikdy jsem ve straně nebyl a komunisté naší rodině neudělali nic dobrého, ale dnes je to horší.
Nikdo nedokázal zakázat komunistickou stranu, ta je nyní svobodně zvolená v parlamentu a všichni s ní odmítají komunikovat. TO NENÍ DEMOKRACIE. Proč bych Vás měl štvát já nebo jiní, protože nemáme stejný názor jako Ty ? Tak to mi připomíná heslo Kdo není s námi je proti nám.

Zlatý

mosoj

Miroslavst dávám palec nahoru.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.