Už tady víte všechno, nebo ještě něco nevíte?

Jak je to s vámi?
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=DMU­AAwDRhK0

Nejlepší odpověď
iceT

S určitostí vím,že nevím skoro nic…

Další odpovědi
led

Skromne priznávam:
Viem všetko, čo viem. To ostatné, to neviem…
Doplňuji:
zaujímavé, koľko ľudí tvrdí: „Viem, že nič neviem“ a neuvedomujú si svoju veľkú lož.
Veď predsa >vedia<, že nič nevedia, ako teda môžu tvrdiť, že >nevedia<? Skúste sa zamyslieť …

štamgast

Nechápu otázku, nechápu pointu, co mám chápat, co mám vědět?

venkovan

Bičiště to napsal skoro za mne. Jemu brání nedostatek času, mne zas úžasná „skromnost“ abych odpovědmi na všechny otázky nepoukázal, že si myslím, jak vše vím, ač pravda je jiná.

johana 56

Vím,že nic nevím.Možná se ještě něco naučím.

Bičiště

Otázce rozumím. Tazatel se diví, že tady všichni dohromady všechno víme a skládá nám hold. Já znám na vše co se tu mihne odpověď, ale jenom nedostatek času mi brání v odpovědi.Tazatel nám pouští film,abysme si nemysleli, že jsme jediní všeumětelové.