dudu

Už si některá z líhně našich krasavic narazila bezdomovce?

Jak to holky dělají, řídí se čichem nebo mají více smyslů:

  • víme, kdo je nový milenec Gábiny Partyšové: je to opět neuvěřitelný pracháč, Vánoce ale ještě slavil se ženou a dvěma dětmi!

Doplňuji:
Gecco, také miluji lidi, kteří nahlas dávají najevo, že jejich čas je příliš drahý a pohrdají všemi, které nezajímá jen byznys a nepochopitelně marní časem, pokud občas pozvednou svůj zrak, aby též shlédli co se děje okolo a ve společnosti.

Nejlepší odpověď
gecco

Kdo je Gábina Partyšová???
😁

Přiznám se, že takové ´zprávy´ nevnímám – pokud je nějaká baba hezká, kouknu se, ale abych se pídil po událostech v jejím životě???
Šmarjá…
😁
Doplňuji:
K Doplnění:

Áááále houbeles, Dudu, jen se nepídím po ´zajímavostech´ – která s kterým, kde a kdy apod. – a už vůbec ne po lidech, kteří by mne měli zajímat – podle mínění redaktorů bulváru…
Nějaká Partyšová je mi tudíž podobně lhostejná, jako Pepička Novotnejch z Horní Dolní – nezajímá mne, neznám ji, je mi jedno s kým chodí nebo nechodí…
😉
Víš – mne fascinují lidé, kteří tyhle zprávy hltají a vzájemně konzultují a probírají…
😁

Další odpovědi
marci1

„Láska“ je mocná čarodějka ! 🙂 Říká se : Přej a bude Ti přáno. Ať si to tu chvilku užije. Spíše trošku nechápu jeho výběr. 🙂
Doplňuji:
Bezdomovce nelze. Být krasavicí nelze bez peněz. 🙂

Funna

I když vím, kdo je Partyšová, je mi opravdu ukradené s kým spí…nejsem žádný podnikatel, ani business woman a co se děje ve společnosti mne zajímá…ale tohle není dění ve společnosti, ani okolo mne, to je jen prachsprostá drbárna…proč bych se měla zajímat o život nějaké cizí ženské, která není nijak důležitá, nic nevykonala, jen se někdy objevuje na obrazovce??…opravdu nechápu proč to ostatní zajímá…tahle informace je pro mne naprosto bezcenná…zvlášť, když za půl roku tomu nejspíš bude zase jinak…

orwell

Nepamatuji se ani na jeden takový případ. Je to věc jiskřiček a ty v tomto případě přeskakují vždycky jedním směrem. Kdysi o tom podrobněji mluvil v TV dnes již nežijící MUDr. Plzák. Já bych to lépe nedokázal vysvětlit.

suaeda

Že by si princezna ze show byznysu našla svého Honzu ne za pecí, ale na ulici? Ne, to stává jen v pohádkách.
Ale nyní vážně. Tak nějak mi připadá, že je nyní velké množství různých mladých hvězdiček-krásek, které se chtějí v branži uplatnit. A většinou jdou ke slávě (ne budu opravdu slušný) přes známou mužskou celebritu, která když už nic jiného tak je sponzoruje. Bohužel, kromě krásného těla jich většina z nich nic jiného nemá a neumí.

anonym

Pravděpodobnost bývá podobná vztahu mezi intelektuálem a učnicí.

dudu

Docela mě zajímalo jaká bude vaše reakce a bohužel pozitivní překvapení se nedostavilo. Namísto vtipných fabulací mužů je z jejich vyjádření citit vůdči novému partnerovi něco jako závist a ze slov zdejších žen místo nadhledu a velkorysosti číší zakyslost. Než dávat najevo pohrdání, pak je snad lepší mlčet.