Avatar uživatele
anonym

Uz se vam to stalo?

kdyz jsem rano sla nakoupit potkala jsem asi 17-cti letou hodne uplakanou slecnu,nedalo mi to a zeptala se ji jestli je v poradku a nepotrebuje pomoc:nestarej se ty kravo:byla odpoved a pro me ledova sprcha,tak nevim treba chtela byt sama(na verejnem miste)a vyplakat se,vazne uz jsme dospeli tak daleko a meli si vsimat jen sami sebe a ostatni at si pomuzou jak chteji?
Doplňuji:
jsem ve znameni berana me neodradi nic,nekdy jsem jak buldok,ale mrzi me to

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jednou v metru jsem se nabídl slepé ženě že ji pomohu na nástupiště a nastoupit do vagonu,reakce byla podobná.To by nás ale nemělo odrazovat od pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Asi byla slečna v tu chvíli naštvaná na celý svět (třeba jen kvůli nějakému jednomu blbci), ale v ten moment potřebovala někomu ublížit (aby nebyla pouze sama ublížená), a ty si jí přišla do rány.
Buď ráda, že ti jen vynadala, co kdyby měla v kabelce dloooouhý nůž, nebo bouchačku…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Narazila jste na nevychovaneho sp…a,myslim,ze tech,co by nabidnutou pomoc prijali,je stale jeste vice,nez tech druhych.Verim,ze vas to neodradilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

To mi připomnělo něco, co se mi stalo už před lety. Šla jsem po sídlišti a kochala se počasím, když jsem zahlédla malou (tak 6,7 let) dívenku, která vypadala jako andílek a úplně mi do té scénérie zapadla… tak jsem zasněně hleděla… a pak mi řekla: NEČUM… Vyvedla mě totálně z rovnováhy, tak jsem se oklepala a šla dál. Ona mě asi za minutu došla a smutně říkala: Paní, promineš mi, že jsem Ti řekla nečum? :) Tak mi udělala radost a svět byl zase hezčí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Hm, to je teda opravdu smutné. Jak píšeš, člověk dneska neví koho smí a koho nesmí oslovit a nabídnout pomoc. (O kterou vlastně nikdo třeba nestojí).
Ale Buráku, nebuď z toho smutná, já bych jednala stejně. Taky bych se snažila nabídnout pomoc …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Ano něco pododbného.Akorát že té osobě bylo kolem 10 let

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nestalo se mi to.Záleží na tom v jakém byla ta dívka stavu skutečně.Třeba byla zdrogovaná,nebo jí štval celý svět.To by nás nemělo odradit od snahy pomáhat druhým.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Také se mi stalo že jsem chtěl v tramvaji pustit sednout jednu starou paní která špatně zvládala zatáčky.Když jsem vstal a řekl at se posadí,začala mne nadávat že není stará a že jsem drzý chuligán.Té paní mohlo být tak přes 70 let.:-)

před 5026 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek