Uz se vam to stalo?

kdyz jsem rano sla nakoupit potkala jsem asi 17-cti letou hodne uplakanou slecnu,nedalo mi to a zeptala se ji jestli je v poradku a nepotrebuje pomoc:nestarej se ty kravo:byla odpoved a pro me ledova sprcha,tak nevim treba chtela byt sama(na verejnem miste)a vyplakat se,vazne uz jsme dospeli tak daleko a meli si vsimat jen sami sebe a ostatni at si pomuzou jak chteji?
Doplňuji:
jsem ve znameni berana me neodradi nic,nekdy jsem jak buldok,ale mrzi me to

Nejlepší odpověď
ten který je

Jednou v metru jsem se nabídl slepé ženě že ji pomohu na nástupiště a nastoupit do vagonu,reakce byla podobná.To by nás ale nemělo odrazovat od pomoci.

Další odpovědi
Bumbes

Asi byla slečna v tu chvíli naštvaná na celý svět (třeba jen kvůli nějakému jednomu blbci), ale v ten moment potřebovala někomu ublížit (aby nebyla pouze sama ublížená), a ty si jí přišla do rány.
Buď ráda, že ti jen vynadala, co kdyby měla v kabelce dloooouhý nůž, nebo bouchačku…

anonym

Narazila jste na nevychovaneho sp…a,myslim,ze tech,co by nabidnutou pomoc prijali,je stale jeste vice,nez tech druhych.Verim,ze vas to neodradilo.

Bunnik

To mi připomnělo něco, co se mi stalo už před lety. Šla jsem po sídlišti a kochala se počasím, když jsem zahlédla malou (tak 6,7 let) dívenku, která vypadala jako andílek a úplně mi do té scénérie zapadla… tak jsem zasněně hleděla… a pak mi řekla: NEČUM… Vyvedla mě totálně z rovnováhy, tak jsem se oklepala a šla dál. Ona mě asi za minutu došla a smutně říkala: Paní, promineš mi, že jsem Ti řekla nečum? :) Tak mi udělala radost a svět byl zase hezčí…

dagry

Hm, to je teda opravdu smutné. Jak píšeš, člověk dneska neví koho smí a koho nesmí oslovit a nabídnout pomoc. (O kterou vlastně nikdo třeba nestojí).
Ale Buráku, nebuď z toho smutná, já bych jednala stejně. Taky bych se snažila nabídnout pomoc …

DusanOrlik

Ano něco pododbného.Akorát že té osobě bylo kolem 10 let

Michal

Nestalo se mi to.Záleží na tom v jakém byla ta dívka stavu skutečně.Třeba byla zdrogovaná,nebo jí štval celý svět.To by nás nemělo odradit od snahy pomáhat druhým.

ten který je

Také se mi stalo že jsem chtěl v tramvaji pustit sednout jednu starou paní která špatně zvládala zatáčky.Když jsem vstal a řekl at se posadí,začala mne nadávat že není stará a že jsem drzý chuligán.Té paní mohlo být tak přes 70 let.:-)