neklason

Už se vám stalo, že vás někdo nařknul z něčeho co není pravda a pak se to vše ukázalo, že si to ten dotyčný vymyslel?

stalo se vám někdy že vás někdo nařknul z něčeho co není pravda a na konec se ukázalo že to pravda nebyla jakým spůsobem jste se zachováli

Nejlepší odpověď
klumprt

Stalo. Měl jsem kvůli tomu oplétačky v práci a musel jsem se zodpovídat nadřízenému. Nakonec se mi podařilo podezření vyvrátit, tak mě potrestali za něco jiného.

Další odpovědi
hanny 2

Ano,zrovna minulý týden.
Sousedka „odnaproti " přišla z práce a zjistila,že jim někdo naboural zídku u plotu a že jim nejde zavřít branka.Zjistila si po okolí,že jsem tam měla řemeslníky na čištění okapů a vydedukovala si,že to udělali oni,přitom tam denně projíždí spousta dalších aut.Tak mě zavolala a spustila na mně,že jim mám zavolat a
vyřešit to s nimi já,že ona to řešit nebude,že to byli moji řemeslníci a blablabla.Tak jí pak zavolal můj manžel,vysvětlil jí to diplomaticky,volali jí i majitel firmy a jeho zaměstnanec,který to měl udělat,že to prostě oni nebyli,jak může někoho nařknout,aniž by měla důkazy.
Tak to nakonec uznala,ale že by se omluvila,to ne.No je to holt vážená paní s titulem,lehce arogantní a už jsme s ní zažili několik takových "nedorozumění“,kdy se ukázalo,že to trochu přestřelila a v podstatě ze sebe udělala blbce ona!

led

Je to bežná realita života.
Sme ľudia, ba dokonca aj navzájom sa k sebe správame ako ľudia k ľuďom.
Doplňam krásne slová mjr.Terazkyho „Čo bolo, bolo. Terazky …“ zachovajme si príjemnosti života a zlo nech odletí do diaľav..