Už se vám stalo, že vás někdo nařknul z něčeho co není pravda a pak se to vše ukázalo, že si to ten dotyčný vymyslel?

stalo se vám někdy že vás někdo nařknul z něčeho co není pravda a na konec se ukázalo že to pravda nebyla jakým spůsobem jste se zachováli

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Stalo. Měl jsem kvůli tomu oplétačky v práci a musel jsem se zodpovídat nadřízenému. Nakonec se mi podařilo podezření vyvrátit, tak mě potrestali za něco jiného.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,zrovna minulý týden.
Sousedka "odnaproti " přišla z práce a zjistila,že jim někdo naboural zídku u plotu a že jim nejde zavřít branka.Zjistila si po okolí,že jsem tam měla řemeslníky na čištění okapů a vydedukovala si,že to udělali oni,přitom tam denně projíždí spousta dalších aut.Tak mě zavolala a spustila na mně,že jim mám zavolat a
vyřešit to s nimi já,že ona to řešit nebude,že to byli moji řemeslníci a blablabla.Tak jí pak zavolal můj manžel,vysvětlil jí to diplomaticky,volali jí i majitel firmy a jeho zaměstnanec,který to měl udělat,že to prostě oni nebyli,jak může někoho nařknout,aniž by měla důkazy.
Tak to nakonec uznala,ale že by se omluvila,to ne.No je to holt vážená paní s titulem,lehce arogantní a už jsme s ní zažili několik takových "nedorozumění",kdy se ukázalo,že to trochu přestřelila a v podstatě ze sebe udělala blbce ona!

Zlatý

Je to bežná realita života.
Sme ľudia, ba dokonca aj navzájom sa k sebe správame ako ľudia k ľuďom.
Doplňam krásne slová mjr.Terazkyho "Čo bolo, bolo. Terazky ...." zachovajme si príjemnosti života a zlo nech odletí do diaľav..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.