dj.david1234

Už se vám stalo že vám volal operátor Vodafone na o2 přes t-mobile?

Už se vám stalo, že vám volal operátor Vodafonu na o2 a přitom měl číslo od T-mobile? :D Takhle mě už měsíc otravujou…
Doplňuji:
Slyšel jsem o přenášení ale když jsem se ho zeptal, proč volá na o2 a má číslo t-mobilu tak mlžil..

Nejlepší odpověď
mosoj

Už jsi slyšel něco o přenositelnosti čísel ?

Další odpovědi
Michal Kole

Operátoři si na volání lidem najímají agentůry

Pokusím se to vysvětlit pochopitelněji

Vodafon si najal agenturu a telefonní služby ji poskytoval T-mobile.

Tom20

Prostě měl simku od T-mobilu,nic víc nic míň.