ReHu

Už se vám stalo, že se vám rozbil externí hdd, aby se zničila data? Nebo víte o někom z doslechu?

Ptám se proto, jestli stačí na tento disk důležitá data zálohovat, nebo jestli je mám zálohovat ještě na jiném externím hdd.

Nejlepší odpověď
Heřman

Když zálohujete tak nejlepší to je zálohovat na více přenosných zařízení aby se vám to nestalo znova jako stím hardiskem nebo do PC je to na vás co z datama uděláte.