panenka

Už se vám stalo, že jste furt jedli jenom sýr?

Dobrý den už skoro 14 dní mám furt chut jenom na sýry když jsem ve městě koupím si smažák v bulce,hermelin v bulce,doma zase jím apetito s pečivem,a ted jsem si koupila Akawi sýr a uzený čím to může být že mám takovou chut na sýry děkuji
Doplňuji:
Nejsem kolegové moji těhotná 🙂jen se divím že mám sýry tak ráda a proto bych chtěla vědět jestly je to možné?kámoška mě řekla,že někdo má rád buchty někdo zase sýry .Děti už mám a žádné už nechci 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

Jen jestli nebudeš panenko v očekávání…;-)

Další odpovědi
SajmonModer

Jééééé, panenka je těhotná ,–)

Já mám poslední dobou zase pořád chuť na salámy. Jím buď Poličan, Herkules nebo Vysočinu.

dědapetr

To ne ale takhle ujíždím na uzeným pořád ho musím mít po ruce kdybych si měl jen zobnout.