Už se vám stalo?

že osobně znáte osobu ze zdejších otázek a opovědí?

Nejlepší odpověď
annas

Neznám, jen vím, že dva uživatelé bydlí v mém okolí.

Další odpovědi
kapka

Ne, vím jen o jednom uživateli z okolí. A Vám?
Doplňuji:
Omlouvám se, že měním výpověď, ale je tu zaregistrovaná dcera, takže ji tímto uvádím jako osobu, kterou znám osobně. Jinak platí původní výpověď.
Jak jsem mohla zapomenout na vlastní dítě? 😁

aramah

Ne ani nemám tušení.

anonym

Neznám. Možná,možná je to tak lepší.

Pepexxx

Ano znám a docela dobře

BEAES

S nikým odsud se neznám, i když někdy mi připadá, že je znám dost dobře, ale je to jen zdání.

cukrar

z jiných poraden se i setkáme, odtud bohužel zatím nikoho osobně neznám.

quentos

zatím ne, ale jedna z uživatelek mě prý zahlídla v krámě ;{)>

Bumbes

Zde jsem absolutní neználek … zatím.

jsemjá

Znám, a vídám se s ním, skoro každý týden, ale už dlouho není aktivní.

anonym

ano znám,ale neřeknu koho

Miroslavst

A dělej, vyklop to, nebo ti půjde pára z uší :D