vera12

Už se Vám někdy stalo ,že se exekutor snažil vymoci jednu exekuci 2×?Co proti tomu dělat?

exekuce

Odpovědi
zzzzz

Musíte si proti tomu druhému rozhodnutí o exekuci podat odpor, a poukázat na to, že již byla exekuce v plné výši vymožena. Vše doložit dokumenty. Poslat v řádném termínu poštou doporučeně exekutorovi, můžete se ze stížností obrátit i na soud, který o exekuci rozhodl a taky na ministerstvo spravedlnosti, obracet se na komoru je zbytečné.

Lleni

Naštěstí nestalo:))