Už se vám někdy stalo, že jste zažili tak intenzivní pocit štěstí,že jste uronili?

že jste zažili tak intenzivní pocit štěstí,že jste uronili? Příp.vám vyhrkly?

Nejlepší odpověď
kropitko

Doufám,že máte na mysly slzy. Ano,několikrát,vlas­tně při každém porodu. A pak bylo ještě několik chvilek..štěstí

Další odpovědi
quentos

ano, mnohokrát. Stačí mi pobýt s duchovní partnerkou, či jednou dokonce mi udělal takovou radost „na tělo šitý“ dárek k svátku

BEAES

Ano, mám takové zážitky z porodu, svatby,úspěchů dětí, shledání se s přáteli, které jsem několik let neviděla.

oskar

Ja ano.A myslim,že je to normalní.

rynek878

nevím,jestli to je nevýslovný pocit štěstí,ale já bulím u každého trochu dojemného konce filmu,ale nestydím se za to.

martina1

Když jsem poprvé otěhotněla a za sedm měsíců,když se malá narodila a byla zdravá.Potřetí,když malého odpojili od dýchacího přístroje a začal nabírat na váze.A naposle­dy,když na neurologii konstatovali,že máme normální fyziologický vývoj a není předpoklad pro DMO.Co víc si přát…

aramah

přesně jak napsala paní Martina1 není většího štěstí!!

fortin

Míval jsem to po nepřetržitém pití piva po dobu asi 15 – 25 hodin. Dělají to nějaké chmelové látky v ochtlu.

FOG

Kdyz jsem nedavno slavil kulatiny a cela rodina se sesla,tak mi udelali radost.
Asi pri cteni nekterych prani.