Avatar uživatele
anonym

Už se vám někdy stalo, že jste zažili tak intenzivní pocit štěstí,že jste uronili?

že jste zažili tak intenzivní pocit štěstí,že jste uronili? Příp.vám vyhrkly?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Doufám,že máte na mysly slzy. Ano,několikrát,vlas­tně při každém porodu. A pak bylo ještě několik chvilek..štěstí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

ano, mnohokrát. Stačí mi pobýt s duchovní partnerkou, či jednou dokonce mi udělal takovou radost „na tělo šitý“ dárek k svátku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, mám takové zážitky z porodu, svatby,úspěchů dětí, shledání se s přáteli, které jsem několik let neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja ano.A myslim,že je to normalní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

nevím,jestli to je nevýslovný pocit štěstí,ale já bulím u každého trochu dojemného konce filmu,ale nestydím se za to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Když jsem poprvé otěhotněla a za sedm měsíců,když se malá narodila a byla zdravá.Potřetí,když malého odpojili od dýchacího přístroje a začal nabírat na váze.A naposle­dy,když na neurologii konstatovali,že máme normální fyziologický vývoj a není předpoklad pro DMO.Co víc si přát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

přesně jak napsala paní Martina1 není většího štěstí!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Míval jsem to po nepřetržitém pití piva po dobu asi 15 – 25 hodin. Dělají to nějaké chmelové látky v ochtlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Kdyz jsem nedavno slavil kulatiny a cela rodina se sesla,tak mi udelali radost.
Asi pri cteni nekterych prani.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek