bolak

Už se vám někdy stalo že jste najednou někde byli a nevěděli jak jste se tam ocitli?

Mně se to stalo kdysi dávno na škole (byla to tenkrát divoká doba) :) že jsem seděl na hodině češtiny, poslouchal učitelku a sledoval jak se ji při každém jejím slově zavlní hlava a nejednou, zničeho nic jsem stál a na sobě nic než trenky. Dost mě to tenkrát vyděsilo a snažil jsem se urychleně nějak zakrýt, což všem ostatním přišlo šíleně směšný, protože jsme byli v šatně a normálně se převlíkali na tělocvik. :))

Nejlepší odpověď
kapka

A to nevíte, že jste mezitím byl unesen mimozemšťany a nepřejte si vědět, jaké na Vás dělali pokusy!

Ne, tohle se mi nestalo. Jen jednou, když jsem byla opilá, tak jsem si nepamatovala, jak jsem se dostala do postele /sama jsem tam byla, aspoň myslím 😁/. To už bylo ale někdy v minulým století.

A pak když jsem v noci vstávala k dvojčatům, tak jsem po čase byla hodně vyčerpaná a usínala nad nima a pak si na nic nemohla vzpomenout, nepamatovala jsem si, že jsem brala mimčo z postýlky, že jsem ho krmila. Prostě jsem se probudila, nejspíš po chvilce, seděla jsem, držela jsem mimčo a nepamatovala jsem si nic, ani jsem si nemohla vzpomenout, proč ho vlastně držím. Pak mi s velkou námahou došlo, že ho asi chci krmit, ale nepamatovala jsem si, jestli už jsem ho krmila nebo ne. Strašně mě u toho bolela hlava, úplně k prasknutí a čím víc jsem se snažila přemýšlet, tím to bylo horší. Nakonec jsem někde vedle sebe na posteli našla prázdnou lahvičku a navíc mimčo neplakalo, tak jsem usoudila, že už jsem ho krmila.
To se mi stalo párkrát. Z naprostého vyčerpání, z nevyspání. Ono s dvojčaty se neprospíte přes den a v noci co chvíli vstáváte a trvá to intenzivně tak dva až tři měsíce. To pak nevíte čí jste. 🙂

Další odpovědi
samicek333

Ne, nestalo se mi to – možná jsi na chvilku usnul, ale konec hodiny by tě probudil – takže trochu nesmysl

lexx

Pokud navíc bylo na Vašich hodinkách o 2 hod.méně a nic si nepamatujete tak jde o typický syndrom únosu mimozemšťany. Ale to se stává za osamělé jízdy autem nebo z ložnice kde jste rovněž sám. Z plné třídy snad ještě nikdy. Asi na chvíli vyplo vědomí a jednal jste automaticky v jakémsi režimu stand-by.